ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΑΚΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΩΝ
- Published
- 19 December 2024
- Submission deadline
- 7 January 2025, 12:00
- Estimated value
- €198,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00781414-2024
- Reference
- 22918555-eac2-4448-9099-67e28e9c3295
- Official source
- Official source
CPV codes
- 19640000Sacos y bolsas de polietileno para residuos
Description
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΣΥΝΑΨΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΑΝΑΘΕΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΒΑΣΕΙ ΤΙΜΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ‘’ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΑΚΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ’’ για τις ανάγκες της Δ/νσης Καθαριότητας - Ανακύκλωσης
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00781414-2024 · 19 December 2024
- OJS · 247/2024 · 19 December 2024
Other tenders from ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΩΝ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΜΙΓΩΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΔΙΚΥΚΛΩΝ
- Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε 9 σχολικές μονάδες Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Αθηναίων
- «Προμήθεια μηχανολογικού εξοπλισμού με χρηματοδοτική μίσθωση (leasing) με παράλληλη συντήρηση-επισκευή διάρκειας πέντε (5) ετών και τίμημα…
- ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΓΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑ ΕΞΙ (36) ΜΗΝΕΣ
- «Προμήθεια μηχανολογικού εξοπλισμού με χρηματοδοτική μίσθωση (leasing) με παράλληλη συντήρηση-επισκευή διάρκειας πέντε (5) ετών και τίμημα…
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΩΝ ΟΡΩΝ ΣΤΑΘΜΟΥ ΜΕΤΑΦΟΡΤΩΣΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ (ΣΜΑ) ΕΛΑΙΩΝΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΛΑΙΟΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ, ΓΙΑ ΤΗ ΧΡΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2026-2029 (ΓΙΑ 36 ΜΗΝΕΣ)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΨΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ ΕΡΓΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΤΟΥ Ν. 4412/2016 ΜΕ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΑΙ…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΤΡΑΤΡΟΧΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΕΙΔΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗΣ/ΜΙΚΡΟΒΙΟΚΤΟΝΙΑΣ, ΑΠΕΝΤΟΜΩΣΗΣ/ΜΥΟΚΤΟΝΙΑΣ/ΑΠΟΚΟΡΕΩΣΗΣ, ΣΕ ΧΩΡΟΥΣ, ΚΤΗΡΙΑ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ, ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΔΟΜΕΣ,…