ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΑΚΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
- Published
- 13 November 2024
- Submission deadline
- 18 December 2024, 15:00
- Estimated value
- €71,952
- Place of performance
- Χαλάνδρι, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00689749-2024
- Reference
- 0997e726-3c91-4ba5-abf3-68ff4f0a68d4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 19640000Sacos y bolsas de polietileno para residuos
Description
Η παρούσα προκήρυξη αφορά στην προμήθεια πλαστικών σάκων απορριμμάτων διαφόρων μεγεθών από πολυαιθυλένιο για την κάλυψη των αναγκών του συνόλου των υπηρεσιών του Δήμου Χαλανδρίου, διάρκειας (24) μηνών και η δαπάνη θα βαρύνει τους αντίστοιχους ΚΑ του Προϋπολογισμού ΟΕ 2025 και 2026, και θα διενεργηθεί με Ανοικτό ηλεκτρονικό διαγωνισμό άνω των ορίων . Οι ποσότητες τ υπολογίστηκαν σύμφωνα με τα στοιχεία από τον υπεύθυνο υπάλληλο της αποθήκης της Δνσης Διαχείρισης απορριμμάτων και αφορούν στην καταγραφή του Μέσου όρου κατανάλωσης ανά είδος και ανά μήνα που προέκυψαν κατά την εκτέλεση της τελευταίας σύμβασης (ΑΔΑΜ: 23SYMV012294214 2023-03-15) , και αναλύονται κατωτέρω Πλαστικοί σάκοι απορριμμάτων μαύρου χρώματος με τύπωμα (80 Χ 110cm) 7-8 τεμάχια/κιλό 600 Πλαστικοί σάκοι απορριμμάτων μαύρου χρώματος χωρίς τύπωμα (65 Χ 85cm) 13-15 τεμάχια/κιλό 500 Πλαστικοί σάκοι απορριμμάτων, για καλαθάκια γραφείου (50 Χ 55cm) 50-55 τεμάχια/κιλό 200 Σακούλες απορριμμάτων με δυνατότητα επιλογής χρώματος (120 Χ 130cm) 6-7 τεμάχια/κιλό 250 Σακούλες απορριμμάτων για καλαθάκια τουαλέτας σε ρολό (45Χ55cm) 30 τεμάχια/ρολό 120 ρολά
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00689749-2024 · 13 November 2024
- OJS · 221/2024 · 13 November 2024