Προμήθεια Ρομποτικών Συστημάτων και Αισθητήρων
Buyer: «ΑΘΗΝΆ» - Ερευνητικό Κέντρο Καινοτομίας στις Τεχνολογίες της Πληροφορίας, των Επικοινωνιών και της Γνώσης (ΕΚ «ΑΘΗΝΆ»)
- Published
- 17 November 2025
- Submission deadline
- 15 December 2025, 17:00
- Estimated value
- €355,755
- Place of performance
- EL301
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00758290-2025
- Reference
- 103c2519-9b54-44b5-a9cb-273226591a20
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42997300Robots industriales
Description
Σύμφωνα με την Διακήρυξη
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Ανθρωποειδή Ρομπότ | 42997300 Robots industriales | €135,035 |
| 2 | Τετράποδα ρομποτικά συστήματα | 42997300 Robots industriales | €62,822 |
| 3 | Μη επανδρωμένο όχημα εδάφους | 42997300 Robots industriales | €24,998 |
| 4 | Υποβρύχιος Ρομποτικός Βραχίονας | 42997300 Robots industriales | €20,355 |
| 5 | Ψηφιακές Κάμερες | 42997300 Robots industriales | €3,367 |
| 6 | Οπτοηλεκτρονικό σύστημα με οπτοηλεκτρονικές κάμερες | 42997300 Robots industriales | €48,740 |
| 7 | Σύστημα 3D/4Κ Ενδοσκοπίου | 42997300 Robots industriales | €55,645 |
| 8 | Force/Torque Sensor | 42997300 Robots industriales | €4,793 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00758290-2025 · 17 November 2025
- OJS · 221/2025 · 17 November 2025