El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών των Κέντρων Φιλοξενίας Ασυνόδευτων Ανηλίκων (Κ.Φ.Α.Α.) «Καλλίστη 1», «Καλλίστη 2», «Καλλίστη 3» και «Νεφέλη 1», «Νεφέλη 2» , «Νεφέλη 3» που λειτουργεί το Κοινωνικό ΕΚΑΒ στην Αττική, στη Λάρισα και στη Κοζάνη

Buyer: ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ

Published
24 December 2025
Submission deadline
28 January 2026, 14:00
Estimated value
€447,497
Place of performance
EL303
Procedure
Open procedure
Notice number
00861607-2025
Reference
a1785b26-877f-48fb-9a47-034107e6c4d3
Official source
Official source

CPV codes

Description

H παρούσα Διακήρυξη αφορά στην εκτέλεση του Έργου «Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών των Κέντρων Φιλοξενίας Ασυνόδευτων Ανηλίκων (Κ.Φ.Α.Α.) «Καλλίστη 1», «Καλλίστη 2», «Καλλίστη 3» και «Νεφέλη 1», «Νεφέλη 2» , «Νεφέλη 3» που λειτουργεί το Κοινωνικό ΕΚΑΒ στην Αττική, στη Λάρισα και στη Κοζάνη». Το έργο υλοποιείται στο πλαίσιο υλοποίησης των Έργων :α) Επιχορήγηση ΝΠ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ για την υλοποίηση του έργου "λειτουργία του ΚΦΑΑ Νεφέλη 1" με Κωδικό ΟΠΣ (MIS) 6016429, β) Επιχορήγηση ΝΠ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ για την υλοποίηση του έργου "λειτουργία του ΚΦΑΑ Νεφέλη 2" με Κωδικό ΟΠΣ (MIS) 6016430, γ) Επιχορήγηση ΝΠ Κοινωνικό ΕΚΑΒ για την υλοποίηση του Έργου "λειτουργία ΚΦΑΑ Νεφέλη 3" με Κωδικό ΟΠΣ (MIS) 6016434, δ) Επιχορήγηση ΝΠ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ για την υλοποίηση του έργου "λειτουργία του ΚΦΑΑ Καλλίστη 1" με Κωδικό ΟΠΣ (MIS) 6016431, ε) Επιχορήγηση ΝΠ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ για την υλοποίηση του έργου "λειτουργία του ΚΦΑΑ Καλλίστη 2" με Κωδικό ΟΠΣ (MIS) 6016432, στ) Επιχορήγηση ΝΠ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ για την υλοποίηση του έργου "λειτουργί…

Lots (7)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών του ΚΦΑΑ «Καλλίστη 1»
ΑΘΗΝΑ, EL303
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €74,583
2 Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών του ΚΦΑΑ «Καλλίστη 2»
Αθήνα, EL303
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €74,583
3 Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών του ΚΦΑΑ «Καλλίστη 3»
Λάρισα, EL612
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €74,583
4 Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών του ΚΦΑΑ «Νεφέλη 1»
Αθήνα, EL303
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €74,583
5 Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών του ΚΦΑΑ «Νεφέλη 2»
Αθήνα, EL303
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €74,583
6 Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών του ΚΦΑΑ «Νεφέλη 3»
Κοζάνη, EL531
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €74,583
7 Lot 7 €447,497

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ