Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών των Κέντρων Φιλοξενίας Ασυνόδευτων Ανηλίκων (Κ.Φ.Α.Α.) «Καλλίστη 1», «Καλλίστη 2», «Καλλίστη 3» και «Νεφέλη 1», «Νεφέλη 2» , «Νεφέλη 3» που λειτουργεί το Κοινωνικό ΕΚΑΒ στην Αττική, στη Λάρισα και στη Κοζάνη
Buyer: ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ
- Published
- 27 November 2024
- Submission deadline
- 3 January 2025, 12:00
- Estimated value
- €359,382
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00723331-2024
- Reference
- eb27f9d3-08f8-47e0-a776-4a8f6041e04e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
H παρούσα Διακήρυξη αφορά στην εκτέλεση του Έργου «Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών των Κέντρων Φιλοξενίας Ασυνόδευτων Ανηλίκων (Κ.Φ.Α.Α.) «Καλλίστη 1», «Καλλίστη 2», «Καλλίστη 3» και «Νεφέλη 1», «Νεφέλη 2» , «Νεφέλη 3» που λειτουργεί το Κοινωνικό ΕΚΑΒ στην Αττική, στη Λάρισα και στη Κοζάνη». Το έργο υλοποιείται στο πλαίσιο υλοποίησης των Έργων :α) Επιχορήγηση ΝΠ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ για την υλοποίηση του έργου "λειτουργία του ΚΦΑΑ - Νεφέλη 1" με Κωδικό ΟΠΣ (MIS) 6016429, β) Επιχορήγηση ΝΠ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ για την υλοποίηση του έργου "λειτουργία του ΚΦΑΑ - Νεφέλη 2" με Κωδικό ΟΠΣ (MIS) 6016430, γ) Επιχορήγηση ΝΠ Κοινωνικό ΕΚΑΒ για την υλοποίηση του Έργου "λειτουργία ΚΦΑΑ - Νεφέλη 3" με Κωδικό ΟΠΣ (MIS) 6016434, δ) Επιχορήγηση ΝΠ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ για την υλοποίηση του έργου "λειτουργία του ΚΦΑΑ - Καλλίστη 1" με Κωδικό ΟΠΣ (MIS) 6016431, ε) Επιχορήγηση ΝΠ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ για την υλοποίηση του έργου "λειτουργία του ΚΦΑΑ - Καλλίστη 2" με Κωδικό ΟΠΣ (MIS) 6016432, στ) Επιχορήγηση ΝΠ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ για την υλοποίηση του έργου…
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1: Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών του ΚΦΑΑ «Καλλίστη 1» | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €59,897 |
| 2 | Τμήμα 2: Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών του ΚΦΑΑ «Καλλίστη 2» | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €59,897 |
| 3 | Τμήμα 3: Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών του ΚΦΑΑ «Καλλίστη 3» | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €59,897 |
| 4 | Τμήμα 4: Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών του ΚΦΑΑ «Νεφέλη 1» | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €59,897 |
| 5 | Τμήμα 5: Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών του ΚΦΑΑ «Νεφέλη 2» | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €59,897 |
| 6 | Τμήμα 6: Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών του ΚΦΑΑ «Νεφέλη 3» | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €59,897 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00723331-2024 · 27 November 2024
- OJS · 231/2024 · 27 November 2024
Other tenders from ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ
- Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών των Κέντρων Φιλοξενίας Ασυνόδευτων Ανηλίκων (Κ.Φ.Α.Α.) «Καλλίστη 1»,…
- Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών των Κέντρων Φιλοξενίας Ασυνόδευτων Ανηλίκων (Κ.Φ.Α.Α.) «Καλλίστη 1»,…
- Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών των Κέντρων Φιλοξενίας Ασυνόδευτων Ανηλίκων (Κ.Φ.Α.Α.) «Καλλίστη 1»,…
- Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών των Κέντρων Φιλοξενίας Ασυνόδευτων Ανηλίκων (Κ.Φ.Α.Α.) «Καλλίστη 1»,…
- Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών των Κέντρων Φιλοξενίας Ασυνόδευτων Ανηλίκων (Κ.Φ.Α.Α.) «Καλλίστη 1»,…
- Τροποποίηση των Όρων της Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Ανοικτού Διαγωνισμού Άνω των Κοινοτικών Ορίων για το Έργο της Προμήθειας πρώτων υλών και…
- Τροποποίηση των Όρων της Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Ανοικτού Διαγωνισμού Άνω των Κοινοτικών Ορίων για το Έργο της Προμήθειας πρώτων υλών και…
- Προμήθεια πρώτων υλών και ειδών σίτισης για την κάλυψη αναγκών των Κέντρων Φιλοξενίας Ασυνόδευτων Ανηλίκων (Κ.Φ.Α.Α.) «Καλλίστη 1»,…