ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΟΜΙΣΤΡΟΥ ΥΠΟ ΜΟΡΦΗ ΕΞΥΠΝΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΚΟΜΙΣΤΡΟΥ (ΑΣΣΚ) ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑΚΟΥ ΕΡΓΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Ε.
Buyer: ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑΚΟΥ ΕΡΓΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Ε. (ΟΣΕΘ ΑΕ)
- Published
- 16 December 2024
- Submission deadline
- 23 December 2024, 14:00
- Estimated value
- €1,699,000
- Place of performance
- Θέρμη Θεσσαλονίκης, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00768724-2024
- Reference
- d879ac6f-ac91-446e-9fa9-944f5ae2633a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30237131Fichas electrónicas
Description
Ο Οργανισμός Συγκοινωνιακού Έργου Θεσσαλονίκης (ΟΣΕΘ), έχοντας ως στόχο τη βελτίωση της ποιότητας των προσφερόμενων υπηρεσιών προς το επιβατικό κοινό, καθώς επίσης και την ενίσχυση των εσόδων του, πρόκειται να εγκαταστήσει ένα ενιαίο Αυτόματο Σύστημα Συλλογής Κομίστρου (Α.Σ.Σ.Κ.), σε όλους τους τύπους των Μέσων Μαζικής Μεταφοράς αρμοδιότητάς του. Αντικείμενο της σύμβασης είναι η Προμήθεια προϊόντων Κομίστρου υπό μορφή Έξυπνων Εισιτηρίων για την λειτουργία του Αυτόματου Συστήματος Συλλογής Κομίστρου (Α.Σ.Σ.Κ.) στην περιοχή αρμοδιότητας του Οργανισμού Συγκοινωνιακού Έργου Θεσσαλονίκης Α.Ε. των οποίων ο τύπος και τα τεχνικά και λειτουργικά χαρακτηριστικά ορίζονται αναλυτικά στο Παράρτημα Ι «Περιγραφή Φυσικού & Οικονομικού Αντικειμένου», της διακήρυξης. Τα προς προμήθεια είδη κατατάσσονται στον ακόλουθο κωδικό του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων CPV: 30237131-6 «Ηλεκτρονικές Κάρτες».
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλεόν συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμης, όπως ορίζεται στη διακήρυξη
Official publications
- TED · 00768724-2024 · 16 December 2024
- OJS · 244/2024 · 16 December 2024
Other tenders from ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑΚΟΥ ΕΡΓΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Ε. (ΟΣΕΘ ΑΕ)
- Παροχή Υπηρεσιών Δημόσιων Επιβατικών Μεταφορών έτους 2026 με Λεωφορεία στην ΠΕ Θεσσαλονίκης
- Προμήθεια προϊόντων Κομίστρου υπό μορφή Έξυπνων Εισιτηρίων για τη λειτουργία του Αυτόματου Συστήματος Συλλογής Κομίστρου (ΑΣΣΚ) λεωφορείων…
- Προμήθεια προϊόντων Κομίστρου υπό μορφή Έξυπνων Εισιτηρίων για τη λειτουργία του Αυτόματου Συστήματος Συλλογής Κομίστρου (ΑΣΣΚ) λεωφορείων…
- Παροχή Υπηρεσιών Δημόσιων Επιβατικών Μεταφορών με Λεωφορεία στην ΠΕ Θεσσαλονίκης
- Παροχή Υπηρεσιών Δημόσιων Επιβατικών Μεταφορών έτους 2026 με Λεωφορεία στην ΠΕ Θεσσαλονίκης
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΟΜΙΣΤΡΟΥ ΥΠΟ ΜΟΡΦΗ ΕΞΥΠΝΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΚΟΜΙΣΤΡΟΥ (ΑΣΣΚ) ΣΤΗΝ…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΟΜΙΣΤΡΟΥ ΥΠΟ ΜΟΡΦΗ ΕΞΥΠΝΩΝ ΚΑΡΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΚΟΜΙΣΤΡΟΥ (ΑΣΣΚ) ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ…
- Παροχή Υπηρεσιών Δημόσιων Επιβατικών Μεταφορών με Λεωφορεία στην ΠΕ Θεσσαλονίκης
- Παροχή Υπηρεσιών Δημόσιων Επιβατικών Μεταφορών με Λεωφορεία στην ΠΕ Θεσσαλονίκης
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΟΜΙΣΤΡΟΥ ΥΠΟ ΜΟΡΦΗ ΕΞΥΠΝΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΚΟΜΙΣΤΡΟΥ (ΑΣΣΚ) ΣΤΗΝ…