ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΣΑΚΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΤΑΥΡΟΥ
- Published
- 26 June 2024
- Submission deadline
- 30 July 2024, 15:00
- Estimated value
- €138,496
- Place of performance
- ΜΟΣΧΑΤΟ, EL304
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00380073-2024
- Reference
- e72720b8-0b0e-48cb-bde4-64e445f53a3b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 19640000Sacos y bolsas de polietileno para residuos
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΣΑΚΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΤΑΥΡΟΥ
Award criteria
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης ορίζεται η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή).
Official publications
- TED · 00380073-2024 · 26 June 2024
- OJS · 123/2024 · 26 June 2024