El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ "ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟ ΥΛΙΚΟ"

Buyer: Π.Γ.Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ

Published
9 April 2024
Submission deadline
13 May 2024, 14:00
Estimated value
€268,744
Place of performance
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
Procedure
Open procedure
Notice number
00208446-2024
Reference
24442faa-c035-46c7-afc5-fdbb9491dcd8
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 15_2024 Ηλεκτρονικού Διεθνή Δημοσίου Ανοικτού Διαγωνισμού (συστημικός αριθμός 347404) για την προμήθεια «CPV 33141000-0 Μη χημικά ιατρικά αναλώσιμα υλικά μιας χρήσεως και αιματολογικά αναλώσιμα υλικά» (Οφθαλμολογικό Υλικό) για τις ανάγκες του Πανεπιστημιακού Γενικού Νοσοκομείου Λάρισας, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής, με δικαίωμα παράτασης μέχρι την εξάντληση των ποσοτήτων και όχι πέραν του ενός (1) έτους

Lots (38)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 LOT-0001
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
2 LOT-0002
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
3 LOT-0003
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
4 LOT-0004
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
5 LOT-0005
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
6 LOT-0006
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
7 LOT-0007
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
8 LOT-0008
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
9 LOT-0009
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
10 LOT-00010
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
11 LOT-00011
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
12 LOT-00012
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
13 LOT-00013
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
14 LOT-00014
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
15 LOT-00015
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
16 LOT-00016
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
17 LOT-00017
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
18 LOT-00018
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
19 LOT-00019
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
20 LOT-00020
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
21 LOT-00021
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
22 LOT-00022
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
23 LOT-00023
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
24 LOT-00024
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
25 LOT-00025
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
26 LOT-00026
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
27 LOT-00027
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
28 LOT-00028
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
29 LOT-00029
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
30 LOT-00030
ΛΑΡΙΣΑ, EL612
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos

Award criteria

Official publications