ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ Δ. ΛΗΜΝΟΥ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΛΗΜΝΟΥ
- Published
- 31 August 2026
- Submission deadline
- 5 October 2026, 14:00
- Estimated value
- €356,000
- Place of performance
- ΜΥΡΙΝΑ, EL411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00596453-2026
- Reference
- d7b5e033-e7b4-443f-9751-699c8c02486a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34114000Vehículos especiales
- 34142000Camiones grúa y camiones volquete
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια ενός (1) οχήματος πολλαπλών χρήσεων με παρελκόμενα και ενός (1) φορτηγού με γερανό και αρπάγη. Ο υπό προμήθεια εξοπλισμός θα συμβάλει στον εκσυγχρονισμό του στόλου της Πολιτικής Προστασίας και στην αποδοτικότερη αντιμετώπιση έκτακτων αναγκών και κρίσεων που έχει να αντιμετωπίσει ο Δήμος Λήμνου. Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των € 356.000,00μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% (εκτιμώμενη αξία συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ: € 441.440,00 )
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 2: «ΦΟΡΤΗΓΟ ΜΕ ΑΝΑΤΡΕΠΟΜΕΝΗ ΚΙΒΩΤΑΜΑΞΑ, ΓΕΡΑΝΟ ΚΑΙ ΑΡΠΑΓΗ» | 34142000 Camiones grúa y camiones volquete | €115,000 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 1: «ΟΧΗΜΑ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ ΜΕ ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ» | 34114000 Vehículos especiales | €241,000 |
Award criteria
- Quality — Όπως περιγράφεται στην διακήρυξη
Official publications
- TED · 00596453-2026 · 31 August 2026
- OJS · 167/2026 · 31 August 2026