«Προμήθεια Μέσων Κομίστρου υπό Μορφή Ρολών Εισιτηρίων, που Απαιτούνται κατά τη Λειτουργία του Αυτόματου Συστήματος Συλλογής Κομίστρου (Α.Σ.Σ.Κ.)»
Buyer: ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΣΤΙΚΩΝ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΕ
- Published
- 7 November 2025
- Estimated value
- €1,679,940
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00741039-2025
- Reference
- 2f4f0fd5-ccae-4622-934e-7b977d40b501
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30237131Fichas electrónicas
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η «Προμήθεια Μέσων Κομίστρου υπό Μορφή Ρολών εισιτηρίων, που Απαιτούνται κατά τη Λειτουργία του Αυτόματου Συστήματος Συλλογής Κομίστρου (Α.Σ.Σ.Κ.)» και συγκεκριμένα το δημοπρατούμενο είδος είναι το «πολλαπλό εισιτήριο», του οποίου ο τύπος και τα τεχνικά και λειτουργικά χαρακτηριστικά ορίζονται αναλυτικά στο Παράρτημα Ι «Περιγραφή Φυσικού & Οικονομικού Αντικειμένου», της διακήρυξης.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| INFORM ΛΥΚΟΣ (ΕΛΛΑΣ) Α.Ε. | €1,584,183 | — |
Official publications
- TED · 00741039-2025 · 7 November 2025
- OJS · 215/2025 · 7 November 2025
Other tenders from ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΣΤΙΚΩΝ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΕ
- «Υπηρεσίες υποστήριξης λειτουργίας, τεχνικής διαχείρισης και συντήρησης Ολοκληρωμένου Συστήματος Τηλεματικής (ΟΣΤ) του ΟΑΣΑ»
- «Προμήθεια Μέσων Προϊόντων Κομίστρου υπό μορφή ρολού & μεμονωμένου πολλαπλού Εισιτηρίου, που απαιτούνται κατά τη Λειτουργία του Αυτόματου…
- «Υπηρεσίες υποστήριξης λειτουργίας, τεχνικής διαχείρισης και συντήρησης Ολοκληρωμένου Συστήματος Τηλεματικής (ΟΣΤ) του ΟΑΣΑ»
- «Υπηρεσίες υποστήριξης λειτουργίας, τεχνικής διαχείρισης και συντήρησης Ολοκληρωμένου Συστήματος Τηλεματικής (ΟΣΤ) του ΟΑΣΑ»
- «Τεχνική Υποστήριξη Λειτουργίας για το Αυτόματο Σύστημα Συλλογής Κομίστρου (Α.Σ.Σ.Κ)»
- «Παροχή Υπηρεσιών Επιβατικών Μεταφορών με Αστικά Λεωφορεία στην Περιφέρεια Αττικής»
- «Παροχή Υπηρεσιών Επιβατικών Μεταφορών με Αστικά Λεωφορεία στη Δυτική Αττική διάρκειας από 29.4.2025 έως 29.7.2025»
- «Παροχή Συμβουλευτικών Υπηρεσιών για το Στρατηγικό Σχέδιο 2025-2035 του ομίλου ΟΑΣΑ»
- «Παροχή Υπηρεσιών Στελέχωσης του Τηλεφωνικού Κέντρου Πληροφόρησης Κοινού του ΟΑΣΑ (11185), Υπηρεσιών Εξυπηρέτησης Πελατών σε θέματα που…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 4/2024