ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 4/2024
Buyer: ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΣΤΙΚΩΝ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΕ
- Published
- 20 June 2024
- Submission deadline
- 24 July 2024, 14:00
- Estimated value
- €1,600,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00364324-2024
- Reference
- 4379af61-c702-404e-8e42-5c00bcb175c9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30237131Fichas electrónicas
Description
«Προμήθεια Μέσων Κομίστρου υπό Μορφή Ρολών Εισιτηρίων, που Απαιτούνται κατά τη Λειτουργία του Αυτόματου Συστήματος Συλλογής Κομίστρου (Α.Σ.Σ.Κ.)»
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής - χαμηλότερη τιμή.
Official publications
- TED · 00364324-2024 · 20 June 2024
- OJS · 119/2024 · 20 June 2024
Other tenders from ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΣΤΙΚΩΝ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΕ
- «Υπηρεσίες υποστήριξης λειτουργίας, τεχνικής διαχείρισης και συντήρησης Ολοκληρωμένου Συστήματος Τηλεματικής (ΟΣΤ) του ΟΑΣΑ»
- «Προμήθεια Μέσων Προϊόντων Κομίστρου υπό μορφή ρολού & μεμονωμένου πολλαπλού Εισιτηρίου, που απαιτούνται κατά τη Λειτουργία του Αυτόματου…
- «Υπηρεσίες υποστήριξης λειτουργίας, τεχνικής διαχείρισης και συντήρησης Ολοκληρωμένου Συστήματος Τηλεματικής (ΟΣΤ) του ΟΑΣΑ»
- «Υπηρεσίες υποστήριξης λειτουργίας, τεχνικής διαχείρισης και συντήρησης Ολοκληρωμένου Συστήματος Τηλεματικής (ΟΣΤ) του ΟΑΣΑ»
- «Προμήθεια Μέσων Κομίστρου υπό Μορφή Ρολών Εισιτηρίων, που Απαιτούνται κατά τη Λειτουργία του Αυτόματου Συστήματος Συλλογής Κομίστρου…
- «Τεχνική Υποστήριξη Λειτουργίας για το Αυτόματο Σύστημα Συλλογής Κομίστρου (Α.Σ.Σ.Κ)»
- «Παροχή Υπηρεσιών Επιβατικών Μεταφορών με Αστικά Λεωφορεία στην Περιφέρεια Αττικής»
- «Παροχή Υπηρεσιών Επιβατικών Μεταφορών με Αστικά Λεωφορεία στη Δυτική Αττική διάρκειας από 29.4.2025 έως 29.7.2025»
- «Παροχή Συμβουλευτικών Υπηρεσιών για το Στρατηγικό Σχέδιο 2025-2035 του ομίλου ΟΑΣΑ»
- «Παροχή Υπηρεσιών Στελέχωσης του Τηλεφωνικού Κέντρου Πληροφόρησης Κοινού του ΟΑΣΑ (11185), Υπηρεσιών Εξυπηρέτησης Πελατών σε θέματα που…