ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΔΗΜΟΥ Ν. ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣ
- Published
- 24 September 2024
- Submission deadline
- 4 November 2024, 23:59
- Estimated value
- €466,454
- Place of performance
- EL527
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00572229-2024
- Reference
- dfd308c8-eca3-4f2a-a0c6-40850a04d915
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31681410Materiales eléctricos
Description
Τα προς προμήθεια είδη κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV) : 31681410-0 «Ηλεκτρολογικό Υλικό» 31531000-7 «Λαμπτήρες» 31527200-8 «Φωτιστικά Εξωτερικών Χώρων» 31522000-1 «Εορταστικός Φωτισμός» η σύμβαση χωρίζεται σε τρία τμήματα. Προσφορές υποβάλλονται για ένα ή περισσότερα (ακόμη και όλα) από τα τρία τμήματα, όχι όμως για ένα ή μερικά από τα είδη του κάθε τμήματος. Ο μέγιστος αριθμός ΤΜΗΜΑΤΩΝ που μπορεί να ανατεθεί σε έναν προσφέροντα ορίζεται σε τρία Η δαπάνη για την προμήθεια προϋπολογίζεται να ανέλθει στις 578.402, 96 € (Προϋπολογισμός 466.454,00 € + ΦΠΑ 24% 111.948,96 = 578.402,96 €) και θα καλυφθεί από τον Κ.Α. 02.20.6661.0001 του τακτικού προϋπολογισμού του Δήμου. Αναλυτική περιγραφή του φυσικού και οικονομικού αντικειμένου της σύμβασης δίδεται στα ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ Ι της παρούσας διακήρυξης. Η εκτέλεση της προμήθειας θα γίνει σύμφωνα με τον Ν.4412/2016(ΦΕΚ147/8-8-2016) και τον Ν.3852/2010(ΦΕΚ87/7-6-2010). Η διάρκεια της σύμβασης θα είναι για δύο (2) έτη και μετά από σύμφωνη γνώμη και των δύο συμβαλλόμενων δύναται να παραταθεί, υπό τις προϋποθέσεις του άρθρου 206 του ν. 4412/2016, προκειμένου να καλυφθούν τρέχουσες αν…
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00572229-2024 · 24 September 2024
- OJS · 186/2024 · 24 September 2024