ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΙΝΗΤΗΣ ΕΚΘΕΣΙΑΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΔΗΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
- Published
- 22 August 2025
- Submission deadline
- 25 September 2025, 14:00
- Estimated value
- €279,000
- Place of performance
- EL531
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00548480-2025
- Reference
- 909e5736-5a0c-4eb9-abaf-2f50e5e1bcef
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34622500Furgones de equipaje y para usos especiales
- 09211000Aceites lubricantes y agentes lubricantes
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια οχήματος – κινητής εκθεσιακής μονάδας για το Δήμο Κοζάνης, για τις ανάγκες της Δ/νσης Τοπικής Οικονομικής Ανάπτυξης του Δήμου Κοζάνης, στον τομέα της υποστήριξης και της προβολής του τουριστικού και λαογραφικού προϊόντος του Δήμου, τη συμμετοχή του Δήμου σε εκθέσεις πανελλήνιας εμβέλειας, τη συμμετοχή του σε ποικίλες εκδηλώσεις για την ενημέρωση και την ευαισθητοποίηση των πολιτών σε θέματα εκπαιδευτικά, ψυχαγωγικά, περιβαλλοντικά, οικολογίας, στη προώθηση και υποστήριξη των Νομικών Προσώπων, (Κοβεντάρειος Δημοτική Βιβλιοθήκη, Οργανισμός Πολιτισμού και Αθλητισμού, κλπ) την παρουσίαση του έργου του Δήμου Κοζάνης, ακόμα και την υποστήριξη δράσεων εθελοντισμού, κοινωνικής υποστήριξης και πολιτικής προστασίας.
Award criteria
- Price — Σύμφωνα με τα οριζόμενα στην παράγραφο 2.3.1 της Διακήρυξης με αριθμ. πρωτ. 27601/21-8-2025 και συγκεκριμένα στο κριτήριο αξιολόγησης προσφορών που αντιστοιχή σε κάθε τμήμα /ειδος
Official publications
- TED · 00548480-2025 · 22 August 2025
- OJS · 160/2025 · 22 August 2025