Προμήθεια κατάλληλου εξοπλισμού – λογισμικού για την έξυπνη αναβάθμιση και διαχείριση αστικού περιβάλλοντος σε επίπεδο γειτονιάς
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
- Published
- 17 September 2024
- Estimated value
- €443,150
- Place of performance
- EL307
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00557993-2024
- Reference
- ba5f398a-691b-4e75-a967-cd16adbd93d1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 32580000Equipo de datos
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι υλοποίηση της "Προμήθεια κατάλληλου εξοπλισμού – λογισμικού για την έξυπνη αναβάθμιση και διαχείριση αστικού περιβάλλοντος σε επίπεδο γειτονιάς η οποία έχει ενταχθεί στο πλαίσιο της Πράξης «Έξυπνη και Βιώσιμη Διαχείριση Τοπικών Περιβαλλοντικών και Ενεργειακών Πόρων -Βιώσιμη Κινητικότητα και Έξυπνη Διαχείριση Αστικών, Εμπορικών και Τουριστικών Κυκλοφοριακών Ροών - Έξυπνη Διαβίωση και Ποιότητα Ζωής» , ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «ΑΤΤΙΚΗ» 2014-2020 με βάση την Απόφαση Ένταξης με αρ. πρωτ. 29068/479/15-07-2021 (ΑΔΑ : 6ΠΠΤΩΞΥ-ΝΥ9))
Award criteria
- Quality — Η τιμή δεν είναι το μόνο κριτήριο. Ολα τα κριτήρια περιγράφονται στη διακήρυξη
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ΙΝΤΡΑΚΟΜ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΛΥΣΕΩΝ | €434,290 | — |
Official publications
- TED · 00557993-2024 · 17 September 2024
- OJS · 181/2024 · 17 September 2024