Προμήθεια και Τοποθέτηση χλοοτάπητα Στο Δημοτικό Γήπεδο Καμαρίου Θήρας
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΘΗΡΑΣ
- Published
- 23 December 2024
- Submission deadline
- 3 February 2025, 15:00
- Estimated value
- €402,755
- Place of performance
- Θήρα, EL422
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00787436-2024
- Reference
- b10abe57-b17b-4e83-a429-f8072f254edf
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39293300Hierba artificial
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η αντικατάσταση του συνθετικού χλοοτάπητα του γηπέδου ποδοσφαίρου στο Καμάρι Θήρας, ώστε να είναι λειτουργικό και ασφαλές για την διεξαγωγή ποδοσφαιρικών αγώνων. Περιλαμβάνει την αντικατάσταση του υφιστάμενου συνθετικού χλοοτάπητα με νέο τελευταίας γενιάς, τις ανάλογες διαγραμμίσεις, την προμήθεια συνθετικού χλοοτάπητα, την προσθήκη καουτσούκ και άμμου σύμφωνα με τα πιστοποιητικά FIFA RECOMMENDED ή FIFA QUALITY, μαζί με τις απαραίτητες εργασίες αποξήλωσης του παλιού χλοοτάπητα και την διόρθωση της ομαλότητας των κλίσεων της υπόβασης έδρασης.
Award criteria
- Price — ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΙΖΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
Official publications
- TED · 00787436-2024 · 23 December 2024
- OJS · 249/2024 · 23 December 2024