Προμήθεια και Εγκατάσταση Συμπληρωματικών Συστημάτων ΚΑΤΑΣΒΕΣΗΣ – ΠΥΡΟΣΒΕΣΗΣ – ΠΥΡΑΝΙΧΝΕΥΣΗΣ του Κεντρικού Σταδίου, του Προπονητηρίου, του Κλειστού Κολυμβητηρίου, του Ανοικτού Κολυμβητηρίου και της Νέας Δεξαμενής του Ολυμπιακού Αθλητικού Κέντρου Αθηνών «Σπύρος Λούης».
Buyer: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΩΝ ''ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ'' (ΟΑΚΑ)
- Published
- 6 December 2024
- Submission deadline
- 20 January 2025, 13:15
- Estimated value
- €926,030
- Place of performance
- ΜΑΡΟΥΣΙ, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00746446-2024
- Reference
- 650fc709-141a-4c82-8d9e-84fce0e190dd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 35111400Equipo de evacuación de emergencia
Description
Το ΝΠΙΔ ΟΑΚΑ «Σπύρος Λούης» προκηρύσσει Ηλεκτρονικό Δημόσιο Διεθνή Διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές και κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψη προσφορά βάσει τιμής, (χαμηλότερη τιμή) για την ανάδειξη αναδόχου για τη Προμήθεια και Εγκατάσταση Συμπληρωματικών Συστημάτων ΚΑΤΑΣΒΕΣΗΣ – ΠΥΡΟΣΒΕΣΗΣ – ΠΥΡΑΝΙΧΝΕΥΣΗΣ του Κεντρικού Σταδίου, του Προπονητηρίου, του Κλειστού Κολυμβητηρίου, του Ανοικτού Κολυμβητηρίου και της Νέας Δεξαμενής του Ολυμπιακού Αθλητικού Κέντρου Αθηνών «Σπύρος Λούης», σύμφωνα με τις προδιαγραφές της παρούσας διακήρυξης και της σχετικής μελέτης της Υπηρεσίας. ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ «Προμήθεια και Εγκατάσταση Συμπληρωματικών Συστημάτων ΚΑΤΑΣΒΕΣΗΣ – ΠΥΡΟΣΒΕΣΗΣ – ΠΥΡΑΝΙΧΝΕΥΣΗΣ του Κεντρικού Σταδίου, του Προπονητηρίου, του Κλειστού Κολυμβητηρίου, του Ανοικτού Κολυμβητηρίου και της Νέας Δεξαμενής ΤΟΥ ΟΑΚΑ» Διάρκεια σύμβασης-Χρόνοι παράδοσης: Η διάρκεια της σύμβασης είναι εκατόν ογδόντα (180) ημέρες. Τόπος υλοποίησης/ παροχής των υπηρεσιών: Λεωφόρος Σπ. Λούη 1, Μαρούσι, τκ:15123, Παραδοτέα-Διαδικασία Παραλαβής/Παρακολούθησης: Επιτροπή του Ο.Α.Κ.Α.
Award criteria
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει τιμής.
Official publications
- TED · 00746446-2024 · 6 December 2024
- OJS · 238/2024 · 6 December 2024
Other tenders from ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΩΝ ''ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ'' (ΟΑΚΑ)
- 2025- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΘΗΝΩΝ «ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ» ΚΑΙ ΤΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΟΑΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΙΑΝΙΑ.
- Υπηρεσίες ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΩΝ ΥΠΟΣΤΑΘΜΩΝ TP1-TP2-TP3 και την ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΛΩΔΙΩΝ ΦΩΤΙΣΜΟΥ του περιβάλλοντος χώρου του ΟΑΚΑ
- Προμήθεια και Εγκατάσταση δεκατεσσάρων (14) Πεδίων Μέσης Τάσης στο Κλειστό Κολυμβητήριο του ΟΑΚΑ ‘Σπύρος Λούης’
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΔΑΠΕΔΟΥ (ταρτάν) καθώς και ΕΠΕΜΒΑΣΕΩΝ ΑΠΟΣΤΡΑΓΓΙΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΣΗΣ ΠΡΑΝΩΝ του εξωτερικού χώρου ΣΤΟ…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΛΙΚΩΝ ΜΟΝΩΣΗΣ ΣΕ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΟΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟΥ ΤΟΥ ΟΑΚΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ/ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΩΤΙΣΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟ ΦΩΤΙΣΜΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΟΑΚΑ
- Προμήθεια και Εγκατάσταση συστημάτων φυσικής ασφάλειας στις λειτουργικά κρίσιμες περιοχές του ΟΑΚΑ και των Ολυμπιακών Εγκαταστάσεων…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ/ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΩΤΙΣΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟ ΦΩΤΙΣΜΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΟΑΚΑ
- Υπηρεσίες ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΩΝ ΥΠΟΣΤΑΘΜΩΝ TP1-TP2-TP3 και την ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΛΩΔΙΩΝ ΦΩΤΙΣΜΟΥ του περιβάλλοντος χώρου του ΟΑΚΑ
- Προμήθεια και Εγκατάσταση δεκατεσσάρων (14) Πεδίων Μέσης Τάσης στο Κλειστό Κολυμβητήριο του ΟΑΚΑ ‘Σπύρος Λούης’