Προμήθεια και Εγκατάσταση δεκατεσσάρων (14) Πεδίων Μέσης Τάσης στο Κλειστό Κολυμβητήριο του ΟΑΚΑ ‘Σπύρος Λούης’
Buyer: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΩΝ ''ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ'' (ΟΑΚΑ)
- Published
- 24 October 2025
- Submission deadline
- 5 December 2025, 13:15
- Estimated value
- €250,000
- Place of performance
- ΜΑΡΟΥΣΙ, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00701882-2025
- Reference
- 09e1cd4a-09ac-4a67-aa89-0013a060c64b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31211100Cuadros de distribución eléctrica
Description
Το ΝΠΙΔ ΟΑΚΑ «Σπύρος Λούης» προκηρύσσει Ηλεκτρονικό Δημόσιο Διεθνή Διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές και κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψη προσφορά βάσει τιμής, (χαμηλότερη τιμή) για την ανάδειξη αναδόχου για την Προμήθεια και Εγκατάσταση δεκατεσσάρων (14) Πεδίων Μέσης Τάσης στο Κλειστό Κολυμβητήριο του ΟΑΚΑ ‘Σπύρος Λούης’ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ «Προμήθεια και Εγκατάσταση δεκατεσσάρων (14ων) Πεδίων Μέσης Τάσης για το Κλειστό Κολυμβητήριο του ΟΑΚΑ ‘Σπύρος Λούης’» Διάρκεια σύμβασης-Χρόνοι παράδοσης Η διάρκεια της σύμβασης είναι εξι (6) μήνες . Τόπος υλοποίησης/ παροχής των υπηρεσιών Λεωφόρος Σπ. Λούη 1, Μαρούσι, ΤΚ:15123
Award criteria
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει τιμής.
Official publications
- TED · 00701882-2025 · 24 October 2025
- OJS · 205/2025 · 24 October 2025
Other tenders from ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΩΝ ''ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ'' (ΟΑΚΑ)
- 2025- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΘΗΝΩΝ «ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ» ΚΑΙ ΤΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΟΑΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΙΑΝΙΑ.
- Υπηρεσίες ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΩΝ ΥΠΟΣΤΑΘΜΩΝ TP1-TP2-TP3 και την ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΛΩΔΙΩΝ ΦΩΤΙΣΜΟΥ του περιβάλλοντος χώρου του ΟΑΚΑ
- Προμήθεια και Εγκατάσταση δεκατεσσάρων (14) Πεδίων Μέσης Τάσης στο Κλειστό Κολυμβητήριο του ΟΑΚΑ ‘Σπύρος Λούης’
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΔΑΠΕΔΟΥ (ταρτάν) καθώς και ΕΠΕΜΒΑΣΕΩΝ ΑΠΟΣΤΡΑΓΓΙΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΣΗΣ ΠΡΑΝΩΝ του εξωτερικού χώρου ΣΤΟ…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΛΙΚΩΝ ΜΟΝΩΣΗΣ ΣΕ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΟΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟΥ ΤΟΥ ΟΑΚΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ/ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΩΤΙΣΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟ ΦΩΤΙΣΜΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΟΑΚΑ
- Προμήθεια και Εγκατάσταση συστημάτων φυσικής ασφάλειας στις λειτουργικά κρίσιμες περιοχές του ΟΑΚΑ και των Ολυμπιακών Εγκαταστάσεων…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ/ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΩΤΙΣΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟ ΦΩΤΙΣΜΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΟΑΚΑ
- Υπηρεσίες ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΩΝ ΥΠΟΣΤΑΘΜΩΝ TP1-TP2-TP3 και την ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΛΩΔΙΩΝ ΦΩΤΙΣΜΟΥ του περιβάλλοντος χώρου του ΟΑΚΑ
- ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ Άνω των ορίων ΓΙΑ THΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΤΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΩΝ…