«ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΤΙΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΚΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΟΛΥΣΜΑΤΙΚΩΝ ΟΥΣΙΩΝ» ΤΗΣ ΠΡΑΞΗΣ «CRINNA - ΕΞΥΠΝΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ, ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΤΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΑΓΡΟΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ», ΜΕ ΚΩΔ. ΟΠΣ 6011213, ΕΝΤΑΓΜΕΝΗΣ ΣΤΟ Ε.Π. «ΚΡΗΤΗ» 2021-2027, ΕΚΤΙΜΩΜΕΝΗΣ ΑΞΙΑΣ 342.251,62€ ΠΛΕΟΝ ΦΠΑ
Buyer: Ελληνικό Κέντρο Θαλασσίων Ερευνών
- Published
- 5 December 2025
- Submission deadline
- 26 January 2026, 11:00
- Estimated value
- €342,252
- Place of performance
- ΑΝΑΒΥΣΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ, EL305
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00807482-2025
- Reference
- 334ba92a-14b2-46de-8cf1-bf40ead0ca86
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42996000Máquinas y aparatos para tratamiento de aguas residuales
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
- 38400000Instrumentos de medida o control de características físicas
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΤO ΠΛΑΙΣΙO ΤΟΥ ΥΠΟΕΡΓΟΥ 2 «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΤΙΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΚΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΟΛΥΣΜΑΤΙΚΩΝ ΟΥΣΙΩΝ» ΤΗΣ ΠΡΑΞΗΣ «CRINNA - ΕΞΥΠΝΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ, ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΤΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΑΓΡΟΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ», ΜΕ ΚΩΔ. ΟΠΣ 6011213, ΕΝΤΑΓΜΕΝΗΣ ΣΤΟ Ε.Π. «ΚΡΗΤΗ» 2021-2027, ΕΚΤΙΜΩΜΕΝΗΣ ΑΞΙΑΣ 342.251,62€ ΠΛΕΟΝ ΦΠΑ
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1: «Εξοπλισμός κλειστών κυκλωμάτων και βιολογικού καθαρισμού σε δεξαμενές εκτροφής ψαριών» | 42996000 Máquinas y aparatos para tratamiento de aguas residuales | €192,031 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2: «Εξοπλισμός κυτταρικών καλλιεργειών» | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €42,446 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3: «Εξοπλισμός γενετικών αναλύσεων» | 38400000 Instrumentos de medida o control de características físicas | €107,775 |
Award criteria
- Price — Τιμή
Official publications
- TED · 00807482-2025 · 5 December 2025
- OJS · 235/2025 · 5 December 2025