ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΔΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΤΑΥΡΟΥ
- Published
- 8 April 2024
- Submission deadline
- 15 May 2024, 15:00
- Estimated value
- €92,505
- Place of performance
- ΜΟΣΧΑΤΟ, EL304
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00206037-2024
- Reference
- c989547c-4cfd-4aef-9a74-417e6e6414b5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34928480Contenedores y cubos de residuos y basura
Description
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΚΑΔΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ Α | 34928480 Contenedores y cubos de residuos y basura | €55,200 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ Β | 18937100 Bolsas para embalaje | €8,000 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ Γ | 18937100 Bolsas para embalaje | €13,950 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ Δ | 34928480 Contenedores y cubos de residuos y basura | €3,200 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ Ε | 34928400 Mobiliario urbano | €12,155 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης ορίζεται η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή).
Official publications
- TED · 00206037-2024 · 8 April 2024
- OJS · 69/2024 · 8 April 2024