«Προμήθεια Ηλεκτρονικού Εξοπλισμού Κόμβων Ψηφιακής Ενδυνάμωσης» του έργου: SUB2. Ψηφιακή εκπαίδευση και ενδυνάμωση των ηλικιωμένων και των ατόμων με αναπηρία»
Buyer: Εθνικό Δίκτυο Υποδομών Τεχνολογίας & Έρευνας ΑΕ - ΕΔΥΤΕ ΑΕ
- Published
- 12 February 2025
- Submission deadline
- 18 March 2025, 13:00
- Estimated value
- €1,119,600
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00096054-2025
- Reference
- a4cec702-d9e1-4641-aa5a-44dc845ad1ef
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30122000Impresoras offset del tipo de las de oficina
- 30213100Ordenadores portátiles
- 30213500Ordenadores de bolsillo
- 30237410Ratón de ordenador
- 38652120Videoproyectores
- 38653400Pantallas de proyección
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
- 51600000Servicios de instalación de ordenadores y equipo de oficina
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η «Προμήθεια Ηλεκτρονικού Εξοπλισμού Κόμβων Ψηφιακής Ενδυνάμωσης» με στόχο τη δημιουργία της απαραίτητης πληροφοριακής υποδομής σε 120 Κόμβους Ψηφιακής Ενδυνάμωσης Ηλικιωμένων και 80 Κόμβους Ψηφιακής Ενδυνάμωσης Ατόμων με Αναπηρία για την υλοποίηση των προγραμμάτων ψηφιακής εκπαίδευσης και ενδυνάμωσης των ηλικιωμένων και ατόμων με αναπηρία αντίστοιχα.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00096054-2025 · 12 February 2025
- OJS · 30/2025 · 12 February 2025
Other tenders from Εθνικό Δίκτυο Υποδομών Τεχνολογίας & Έρευνας ΑΕ - ΕΔΥΤΕ ΑΕ
- «Υπηρεσίες διακίνησης ηλεκτρονικών γραπτών μηνυμάτων κινητής τηλεφωνίας (SMS) εσωτερικού και εξωτερικού της αυτοματοποιημένης αποστολής,…
- Προμήθεια, εγκατάσταση κατάλληλου ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού και διαμόρφωση νέου κέντρου δεδομένων» στο πλαίσιο του ΥΕ 11 «Προμήθεια,…
- Δημιουργία Μουσείου Ανθρωπίνου Σώματος
- «Μηχανισμός Υποστήριξης για την αποτελεσματική υλοποίηση του έργου» της πράξης «Προμήθεια εξοπλισμού και υπηρεσιών κυβερνοασφάλειας για…
- Προμήθεια και εγκατάσταση υπολογιστικού εξοπλισμού, αποθηκευτικού χώρου και λογισμικού» στο πλαίσιο του ΥΕ1 «Ανάπτυξη νέου υπολογιστικού…
- Προμήθεια, εγκατάσταση κατάλληλου ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού και διαμόρφωση νέου κέντρου δεδομένων» στο πλαίσιο του ΥΕ 11 «Προμήθεια,…
- Διακήρυξη Ανοικτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων για το υποέργο 3 «Μηχανισμός Υποστήριξης για την αποτελεσματική υλοποίηση του…
- «Υπηρεσίες αρχικοποίησης συνδέσμων οπτικών ινών, παραχώρησης του δικαιώματος χρήσης για τουλάχιστον δεκαπέντε (15) έτη και συντήρησης για…
- Διακήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων σε δυο (2) τμήματα για την σύναψη σύμβασης για το έργο «Αντικατάσταση και επέκταση του…
- Προμήθεια, εγκατάσταση κατάλληλου ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού και διαμόρφωση νέου κέντρου δεδομένων» στο πλαίσιο του ΥΕ 11 «Προμήθεια,…