Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για Κέντρα Υγείας και Τοπικά–Περιφερειακά Ιατρεία στην Ανατολική Μακεδονία και Θράκη, αρμοδιότητας 4ης Υ. ΠΕ.
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ
- Published
- 26 August 2026
- Submission deadline
- 28 September 2026, 14:00
- Estimated value
- €299,066
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00587390-2026
- Reference
- 17db0b5b-fb45-4473-8803-e07deddc80fe
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38434540Equipo biomédico
- 38434540Equipo biomédico
Description
Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για Κέντρα Υγείας και Τοπικά–Περιφερειακά Ιατρεία στην Ανατολική Μακεδονία και Θράκη, αρμοδιότητας 4ης Υ. ΠΕ.
Award criteria
- Price — Όπως περιγράφονται στη διακήρυξη
Official publications
- TED · 00587390-2026 · 26 August 2026
- OJS · 164/2026 · 26 August 2026