ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΡΑΦΙΚΗΣ ΥΛΗΣ, ΦΩΤΟΤΥΠΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ (ΧΑΡΤΙ) ΚΑΙ ΜΕΛΑΝΙΩΝ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
- Published
- 31 December 2025
- Submission deadline
- 3 February 2026, 16:30
- Estimated value
- €331,518
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00870626-2025
- Reference
- fe457e4a-d28b-4297-9bbe-2f474061940a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30192700Papelería
- 30192110Productos de tinta
- 30197644Papel xerográfico
Description
Το αντικείμενο της παρούσας προκήρυξης είναι η προμήθεια γραφικής ύλης, φωτοτυπικού υλικού (χαρτί) και μελανιών για την κάλυψη των αναγκών των υπηρεσιών και των σχολείων της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Παλαιού, τα χαρακτηριστικά των οποίων αναγράφονται αναλυτικά στο Παράρτημα Α’ της Διακήρυξης για χρονική περίοδο είκοσι τεσσάρων (24) μηνών με δικαίωμα προαίρεσης δώδεκα (12) μήνες.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ 1 - Γραφική Ύλη | 30192700 Papelería | €106,629 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ 2 - Μελάνια | 30192110 Productos de tinta | €75,081 |
| 3 | ΟΜΑΔΑ 3 - Ξηρογραφικό χαρτί | 30197644 Papel xerográfico | €149,808 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00870626-2025 · 31 December 2025
- OJS · 252/2025 · 31 December 2025