ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΘΟΛΟΥΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΣΤΙΣ Δ.Ε.ΚΩ , ΔΙΚΑΙΟΥ & ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΚΩ
- Published
- 13 August 2025
- Submission deadline
- 24 September 2025, 16:00
- Estimated value
- €585,468
- Place of performance
- ΚΩΣ, EL421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00529272-2025
- Reference
- 2dc1d137-b9a0-44ef-beff-0d0240959fa1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 37450000Equipo para deportes practicados en terreno de juego y en cancha
Description
Σύμφωνα με τα οριζόμενα στην διακήρυξη
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00529272-2025 · 13 August 2025
- OJS · 154/2025 · 13 August 2025