ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΠΥΣΤΡΙΟΦΟΡΟΥ ΛΕΙΟΤΕΜΑΧΙΣΤΗ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
- Published
- 24 September 2024
- Submission deadline
- 29 October 2024, 14:00
- Estimated value
- €230,000
- Place of performance
- EL307
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00572455-2024
- Reference
- c44a4e50-bd27-4b66-8eb9-d4fb84656f98
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42611000Máquinas herramienta para usos especiales
Description
ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΕΝ ΛΟΓΩ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΙΖΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
Award criteria
- Quality — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από τεχνο-οικονομική άποψη προσφορά: βέλτιστης σχέσης ποιότητας - τιμής , η οποία εκτιμάται βάσει της οικονομικής προσφοράς και των κριτηρίων…
- Quality — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από τεχνο-οικονομική άποψη προσφορά: βέλτιστης σχέσης ποιότητας - τιμής , η οποία εκτιμάται βάσει της οικονομικής προσφοράς και των κριτηρίων…
Official publications
- TED · 00572455-2024 · 24 September 2024
- OJS · 186/2024 · 24 September 2024