ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ
Buyer: Γ.Ν.Α. «Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ» Ν.Π.Δ.Δ.
- Published
- 17 September 2024
- Submission deadline
- 16 December 2024, 15:00
- Estimated value
- €588,642
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00557442-2024
- Reference
- d14fe586-4af8-40d2-a84d-94d4b06b18b5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33790000Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια εργαστηριακών υλικών για το ΓΝΑ Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ ΝΠΔΔ, διάρκειας ενός (1) έτους.
Lots (94)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €624 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €2,175 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €1,078 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €195 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €2,568 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €941 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €210 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 8 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €2,200 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 9 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €3,000 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 10 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €348 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 11 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €3,762 |
| 12 | ΤΜΗΜΑ 12 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €2,288 |
| 13 | ΤΜΗΜΑ 13 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €2,412 |
| 14 | ΤΜΗΜΑ 14 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €11,316 |
| 15 | ΤΜΗΜΑ 15 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €1,800 |
| 16 | ΤΜΗΜΑ 16 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €1,221 |
| 17 | ΤΜΗΜΑ 17 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €24,000 |
| 18 | ΤΜΗΜΑ 18 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €33,440 |
| 19 | ΤΜΗΜΑ 19 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €220 |
| 20 | ΤΜΗΜΑ 20 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €190 |
| 21 | ΤΜΗΜΑ 21 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €947 |
| 22 | ΤΜΗΜΑ 22 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €1,426 |
| 23 | ΤΜΗΜΑ 23 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €1,650 |
| 24 | ΤΜΗΜΑ 24 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €480 |
| 25 | ΤΜΗΜΑ 25 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €80 |
| 26 | ΤΜΗΜΑ 26 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €2,300 |
| 27 | ΤΜΗΜΑ 27 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €2,520 |
| 28 | ΤΜΗΜΑ 28 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €3,750 |
| 29 | ΤΜΗΜΑ 29 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €24,300 |
| 30 | ΤΜΗΜΑ 30 | 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia | €7,200 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης είναι η χαμηλότερη τιμή.
Official publications
- TED · 00557442-2024 · 17 September 2024
- OJS · 181/2024 · 17 September 2024
Other tenders from Γ.Ν.Α. «Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ» Ν.Π.Δ.Δ.
- «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΕΚΑ ΠΕΝΤΕ (15) ΜΗΧΑΝΩΝ ΑΙΜΟΚΑΘΑΡΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΤΕΧΝΗΤΟΥ ΝΕΦΡΟΥ ΤΟΥ ΓΝΑ Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ ΝΠΔΔ»
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟΥ ΥΓΡΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ
- «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ARGON LASER + SLT (ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ LASER ΤΡΑΜΠΕΚΟΥΛΟΠΛΑΣΤΙΚΗ) ΓΙΑ ΤΟ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ»
- «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΕΚΑ ΠΕΝΤΕ (15) ΜΗΧΑΝΩΝ ΑΙΜΟΚΑΘΑΡΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΤΕΧΝΗΤΟΥ ΝΕΦΡΟΥ ΤΟΥ ΓΝΑ Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ ΝΠΔΔ»
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ CCTV ΣΕ ΧΩΡΟΥΣ ΤΗΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΕΔΡΑΣ «Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ» ΤΟΥ ΓΝΑ Ο…
- «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΑΙΜΟΠΑΘΟΛΟΓΟΑΝΑΤΟΜΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ»
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΟΥΡΟΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ Γ.Ν.Α. «Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ ΝΠΔΔ»
- ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΜΕΣΩΝ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΗΣ ΠΥΡΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΓΝΑ Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΜΟΝΙΤΟΡ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΠΑΡΑΜΕΤΡΩΝ ΜΕ ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ (1) ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΕΝΔΟΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΛΙΘΟΤΡΙΨΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ ΟΥΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΤΟΥ Γ.Ν.Α. «Ο…