Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 04/2025_Έργο 81255
Buyer: ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
- Published
- 2 October 2025
- Submission deadline
- 7 November 2025, 15:00
- Estimated value
- €271,700
- Place of performance
- EL531
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00645658-2025
- Reference
- a3c41d8a-75e7-4503-93b5-79351863ffb7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30216110Escáneres para uso informático
- 33114000Espectroscopios
- 35613000Vehículos aéreos no tripulados
- 38424000Equipo de medida y de control
- 38434000Analizadores
- 42997300Robots industriales
- 48100000Paquetes de software específico de un sector económico
Description
Η σύμβαση υποδιαιρείται σε 8 τμήματα (παρτίδες). Αφορά επαναπροκήρυξη άγονων τμημάτων των (άνω των ορίων) διαγωνισμών 06/2024, Αρ. ΕΣΗΔΗΣ: 356442 & 09/2024 (Αρ. ΕΣΗΔΗΣ: 364294.
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Όργανο τρισδιάστατης σάρωσης και αποτύπωσης επιφανειών | 30216110 Escáneres para uso informático | €65,400 |
| 2 | Φασματοφωτόμετρο και διαθλασίμετρο | 33114000 Espectroscopios | €6,000 |
| 3 | Μη επανδρωμένα αεροσκάφη | 35613000 Vehículos aéreos no tripulados | €10,900 |
| 4 | Σύστημα ελέγχου κυψελών καυσίμου και ηλεκτρόλυσης νερού | 38424000 Equipo de medida y de control | €35,000 |
| 5 | Ειδικός Αναλυτής Αερίου Σύνθεσης | 38434000 Analizadores | €30,000 |
| 6 | Σύστημα ρομποτικού βραχίονα | 42997300 Robots industriales | €40,200 |
| 7 | Ρομποτικό Σύστημα συγκόλλησης | 42997300 Robots industriales | €77,000 |
| 8 | Λογισμικό Υπολογιστικής Ρευστοδυναμικής | 48100000 Paquetes de software específico de un sector económico | €7,200 |
Award criteria
- Price — "Kριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά: βάσει τιμής ανά τμήμα", βλέπε άρθρο 2.3.1 "Κριτήριο ανάθεσης" της διακήρυξης 04/2025
Official publications
- TED · 00645658-2025 · 2 October 2025
- OJS · 189/2025 · 2 October 2025
Other tenders from ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
- Προμήθεια Εξοπλισμού_Διακήρυξη 10-2026_Έργο 81245
- Προμήθεια Εξοπλισμού_Διακήρυξη 04-2026_Έργο 81245
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 04/2025_Έργο 81255
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 04/2025_Έργο 81255
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 04/2025_Έργο 81255
- Προμήθεια Εξοπλισμού_Διακήρυξη 04-2026_Έργο 81245
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 09/2024_Έργο 81255
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 06/2024 (Τμήματα 1 έως 99)_Έργο 81255
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 09/2024_Έργο 81255
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 06/2024 (Τμήματα 1 έως 99)_Έργο 81255