ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΤΕΡΙΚΩΝ ΤΡΟΦΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΑ Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ ΝΠΔΔ
Buyer: Γ.Ν.Α. «Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ»
- Published
- 3 October 2024
- Submission deadline
- 11 November 2024, 15:00
- Estimated value
- €599,180
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00596122-2024
- Reference
- 47f34c69-a528-44f1-8fb9-3b38c96e3fb6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33692300Productos de nutrición enteral
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΤΕΡΙΚΩΝ ΤΡΟΦΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΑ Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ ΝΠΔΔ
Lots (31)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΔΙΑΛΥΜΑΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΕΝΤΕΡΙΚΗΣ ΣΙΤΙΣΗΣ-Συσκευές χορήγησης διαλυμάτων με βαρύτητα | 33692300 Productos de nutrición enteral | €15,500 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΔΙΑΛΥΜΑΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΕΝΤΕΡΙΚΗΣ ΣΙΤΙΣΗΣ -Συσκευές χορήγησης διαλυμάτων μέσω αντλίας | 33692300 Productos de nutrición enteral | €32,200 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΑΘΕΤΗΡΩΝ ΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΔΙΑΛΥΜΑΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΕΝΤΕΡΙΚΗΣ ΣΙΤΙΣΗΣ -Ρινογαστρικοί / Ρινονηστιδικοί Καθετήρες. Διαφόρου μήκους και διαμέτρων | 33692300 Productos de nutrición enteral | €7,200 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 Σάκοι εντερικής διατροφής 1-1,5L μαζί με συσκευές χορήγησης διαλυμάτων με βαρύτητα, σε αποστειρωμένη συσκευασία | 33692300 Productos de nutrición enteral | €300 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 Σάκοι εντερικής διατροφής 1-1,5L μαζί με συσκευές χορήγησης διαλυμάτων με αντλία, σε αποστειρωμένη συσκευασία | 33692300 Productos de nutrición enteral | €750 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 ΔΙΑΛΥΜΑΤΑ ΥΨΗΛΑ ΣΕ ΓΛΟΥΤΑΜΙΝΗ ΓΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟΥΣ ΑΣΘ. & ΜΟΝΑΔΑΣ ΕΝΤΑΤΙΚΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €6,100 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7 ΠΛΗΡΗ ΠΟΛΥΜΕΡΗ ΔΙΑΛΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΕΝΤΕΡΙΚΗ ΣΙΤΙΣΗ ΜΕΣΩ ΚΑΘΕΤΗΡΑ-ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΝΕΦΡΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €28,000 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 8 ΠΛΗΡΗ ΠΟΛΥΜΕΡΗ ΔΙΑΛΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΕΝΤΕΡΙΚΗ ΣΙΤΙΣΗ ΜΕΣΩ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΓΙΑ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΜΕ ΚΑΤΑΚΛΙΣΕΙΣ (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €13,230 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 9 ΠΛΗΡΗ ΠΟΛΥΜΕΡΗ ΔΙΑΛΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΕΝΤΕΡΙΚΗ ΣΙΤΙΣΗ ΜΕΣΩ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΕΝΤΕΡΙΚΗ ΣΙΤΙΣΗ: (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €46,540 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 10 ΠΛΗΡΗ ΠΟΛΥΜΕΡΗ ΔΙΑΛΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΕΝΤΕΡΙΚΗ ΣΙΤΙΣΗ ΜΕΣΩ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΓΙΑ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΜΕ ΗΠΑΤΙΚΗ ΚΙΡΡΩΣΗ | 33692300 Productos de nutrición enteral | €9,000 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 11 ΠΛΗΡΗ ΠΟΛΥΜΕΡΗ ΔΙΑΛΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΕΝΤΕΡΙΚΗ ΣΙΤΙΣΗ ΜΕΣΩ ΚΑΘΕΤΗΡΑ-ΗΜΙΣΤΟΙΧΕΙΑΚΑ ΔΙΑΛΥΜΑΤΑ (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €30,450 |
| 12 | ΤΜΗΜΑ 12 ΠΛΗΡΗ ΠΟΛΥΜΕΡΗ ΔΙΑΛΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΕΝΤΕΡΙΚΗ ΣΙΤΙΣΗ ΜΕΣΩ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΕΝΤΕΡΙΚΗ ΣΙΤΙΣΗ ΥΨΗΛΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΜΕ ΦΥΤΙΚΕΣ ΙΝΕΣ | 33692300 Productos de nutrición enteral | €2,920 |
| 13 | ΤΜΗΜΑ 13 ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΑΠΌ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΓΙΑ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΜΕ ΣΑΚΧΑΡΩΔΗ ΔΙΑΒΗΤΗ (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €13,400 |
| 14 | ΤΜΗΜΑ 14 ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΠΟΣΙΜΑ ΓΙΑ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΜΕ ΝΕΦΡΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €8,000 |
| 15 | ΤΜΗΜΑ 15 ΕΝΤΕΡΙΚΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΦΥΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ | 33692300 Productos de nutrición enteral | €1,200 |
| 16 | ΤΜΗΜΑ 16 ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΑΠΌ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΓΙΑ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΜΕ ΣΑΚΧΑΡΩΔΗ ΔΙΑΒΗΤΗ (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €2,020 |
| 17 | ΤΜΗΜΑ 17 ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΠΟΣΙΜΑ ΓΙΑ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΜΕ ΦΛΕΓΜΟΝΩΔΕΙΣ ΝΟΣΟΥΣ ΕΝΤΕΡΟΥ (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €38,300 |
| 18 | ΤΜΗΜΑ 18 ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΠΟΣΙΜΑ-ΓΙΑ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΜΕ ΚΑΤΑΚΛΙΣΕΙΣ (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €9,600 |
| 19 | ΤΜΗΜΑ 19 ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΑΠΌ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΠΛΟΥΣΙΑ ΣΕ ΕΝΕΡΓΕΙΑ-ΛΕΥΚΩΜΑ ΣΕ ΚΡΕΜΩΔΗ ΜΟΡΦΗ (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €47,690 |
| 20 | ΤΜΗΜΑ 20 ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΠΟΣΙΜΑ-ΥΨΗΛΑ ΣΕ ΠΡΩΤΕΙΝΗ (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €56,350 |
| 21 | ΤΜΗΜΑ 21 ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΠΟΣΙΜΑ ΗΜΙΣΤΟΙΧΕΙΑΚΑ (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €8,430 |
| 22 | ΤΜΗΜΑ 22 ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΠΟΣΙΜΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑΚΑ (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €5,300 |
| 23 | ΤΜΗΜΑ 23 ΠΛΗΡΗ ΠΟΛΥΜΕΡΗ ΔΙΑΛΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΕΝΤΕΡΙΚΗ ΣΙΤΙΣΗ ΜΕΣΩ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΕΝΤΕΡΙΚΗ ΣΙΤΙΣΗ ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΜΕΝΑ ΜΕ ΦΥΤΙΚΕΣ ΙΝΕΣ: (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €7,000 |
| 24 | ΤΜΗΜΑ 24 ΠΛΗΡΗ ΠΟΛΥΜΕΡΗ ΔΙΑΛΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΕΝΤΕΡΙΚΗ ΣΙΤΙΣΗ ΜΕΣΩ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΕΝΤΕΡΙΚΗ ΣΙΤΙΣΗ ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΜΕΝΑ ΜΕ ΦΥΤΙΚΕΣ ΙΝΕΣ: (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €6,120 |
| 25 | ΤΜΗΜΑ 25 ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΠΟΣΙΜΑ-ΥΨΗΛΑ ΣΕ ΕΝΕΡΓΕΙΑ (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €49,770 |
| 26 | ΤΜΗΜΑ 26 ΠΛΗΡΗ ΠΟΛΥΜΕΡΗ ΔΙΑΛΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΕΝΤΕΡΙΚΗ ΣΙΤΙΣΗ ΜΕΣΩ ΚΑΘΕΤΗΡΑ-ΔΙΑΛΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΜΕ ΣΑΚΧΑΡΩΣΗ ΔΙΑΒΗΤΗ (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €9,600 |
| 27 | ΤΜΗΜΑ 27 ΠΛΗΡΗ ΠΟΛΥΜΕΡΗ ΔΙΑΛΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΕΝΤΕΡΙΚΗ ΣΙΤΙΣΗ ΜΕΣΩ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΓΙΑ ΒΑΡΕΩΣ ΠΑΣΧΟΝΤΕΣ ΜΕ ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €24,000 |
| 28 | ΤΜΗΜΑ 28 ΠΛΗΡΗ ΠΟΛΥΜΕΡΗ ΔΙΑΛΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΕΝΤΕΡΙΚΗ ΣΙΤΙΣΗ ΜΕΣΩ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑΡΞΗ ΣΙΤΙΣΗΣ ΣΕ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΕΝΤΕΡΙΚΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ/ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΟΥΣ/ΧΕΙΡΟΥ (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €35,800 |
| 29 | ΤΜΗΜΑ 29 ΠΛΗΡΗ ΠΟΛΥΜΕΡΗ ΔΙΑΛΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΕΝΤΕΡΙΚΗ ΣΙΤΙΣΗ ΜΕΣΩ ΚΑΘΕΤΗΡΑ-ΔΙΑΛΥΜΑΤΑ ΑΝΟΣΟΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €10,500 |
| 30 | ΤΜΗΜΑ 30 ΠΛΗΡΗ ΠΟΛΥΜΕΡΗ ΔΙΑΛΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΕΝΤΕΡΙΚΗ ΣΙΤΙΣΗ ΜΕΣΩ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΕΝΤΕΡΙΚΗ ΣΙΤΙΣΗ ΥΨΗΛΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ/ΠΡΩΤΕΙΝΗΣ (σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος ΙΙ της παρούσας Διακήρυξης) | 33692300 Productos de nutrición enteral | €32,660 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00596122-2024 · 3 October 2024
- OJS · 193/2024 · 3 October 2024
Other tenders from Γ.Ν.Α. «Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ»
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΔΟΣΚΟΠΙΚΩΝ - ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΑ Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ ΝΠΔΔ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΔΟΣΚΟΠΙΚΩΝ - ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΑ Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ ΝΠΔΔ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΛΙΝΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΑ Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ ΝΠΔΔ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΛΙΝΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΑ Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ ΝΠΔΔ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΤΕΡΙΚΩΝ ΤΡΟΦΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΑ Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ ΝΠΔΔ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΛΙΝΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΑ Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ ΝΠΔΔ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΓΑΖΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΑ Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ ΝΠΔΔ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΤΕΡΙΚΩΝ ΤΡΟΦΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΑ Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ ΝΠΔΔ