ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΣΥΣΣΙΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ, ΠΑΡΟΧΗ ΣΥΣΣΙΤΙΟΥ ΤΗΣ ΔΟΜΗΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΒΑΣΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΜΕΓΑΡΕΩΝ
- Published
- 30 September 2024
- Submission deadline
- 4 September 2024, 18:00
- Estimated value
- €201,340
- Place of performance
- EL306
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00584306-2024
- Reference
- 4c1d2526-822a-4f25-9c4f-bb4f70555e38
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15800000Productos alimenticios diversos
- 15411110Aceite de oliva
- 15331170Legumbres y hortalizas congeladas
- 15100000Productos de origen animal, carne y productos cárnicos
- 15221000Pescado congelado
- 03221200Frutos hortícolas
- 15612500Productos de panadería
- 15812000Pasteles y productos de pastelería
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια τροφίμων για 6 Παιδικούς σταθμούς και για τη Δομή Παροχής Βασικών Αγαθών (κοινωνικό παντοπωλείο Μεγάρων – Παροχής Συσσιτίου) οι οποίες αναφέρονται ως τμήματα στην παρ.1.3 του τεύχους διακήρυξης.
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ 1: ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15800000 Productos alimenticios diversos | €100,378 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ 2 ΕΙΔΗ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos | €53,410 |
| 3 | ΟΜΑΔΑ 3 ΕΙΔΗ ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟΥ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ | 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos | €11,593 |
| 4 | ΟΜΑΔΑ 4 ΕΙΔΗ ΟΠΩΡΟΠΩΛΕΙΟΥ | 03221200 Frutos hortícolas | €23,847 |
| 5 | ΟΜΑΔΑ 5 ΕΙΔΗ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΟΥ | 15612500 Productos de panadería | €9,888 |
| 6 | ΟΜΑΔΑ 6 ΕΙΔΗ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ | 15812000 Pasteles y productos de pastelería | €2,225 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά: βάσει τιμής ανά ομάδα. Η τιμή για τις υποομάδες 1.3 και 1.4 της ομάδας 1 θα δοθεί υπολογιζόμενη με ποσοστό…
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά: βάσει τιμής ανά ομάδα. Η τιμή για την Ομάδα 2 θα δοθεί υπολογιζόμενη με ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) επί…
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά: βάσει τιμής ανά ομάδα. Η τιμή για την ομάδα 3 θα δοθεί υπολογιζόμενη με ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%)…
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά: βάσει τιμής ανά ομάδα. Η τιμή για την ομάδα 4 θα δοθεί υπολογιζόμενη με ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) επί…
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά: βάσει τιμής ανά ομάδα.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά: βάσει τιμής ανά ομάδα.
Official publications
- TED · 00584306-2024 · 30 September 2024
- OJS · 190/2024 · 30 September 2024