ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΜΕ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ
- Published
- 21 November 2025
- Submission deadline
- 19 January 2026, 14:00
- Estimated value
- €286,429
- Place of performance
- ΔΡΑΜΑ, EL514
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00773471-2025
- Reference
- 14a91958-83e7-4e30-a868-88af2c06fc65
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Αριθμ. 21η / 2025 ΔΙΕΘΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ Για την ανάθεση Ετήσιας (01) προμήθειας ΕΙΔΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΜΕ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ (+ 01 Έτος Προαίρεση) με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα προσφορά από οικονομική άποψη, βάσει τιμής
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ
Official publications
- TED · 00773471-2025 · 21 November 2025
- OJS · 225/2025 · 21 November 2025