ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ - ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
- Published
- 22 October 2025
- Submission deadline
- 1 December 2025, 15:00
- Estimated value
- €414,146
- Place of performance
- ΚΗΦΙΣΙΑ, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00695204-2025
- Reference
- 99e9901e-3f5b-4a9a-ae63-057b393f7c4a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15800000Productos alimenticios diversos
Description
Η σύμβαση αφορά την προμήθεια ειδών κρεοπωλείου, οπωρολαχανοπωλείου, κατεψυγμένα λαχανικά και ψάρια και ειδών αρτοποιείου για τις ανάγκες των παιδικών-βρεφονηπιακών σταθμών του Δήμου
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΕΙΔΗ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15112130 Pollos | €115,037 |
| 2 | ΕΙΔΗ ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | €103,539 |
| 3 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΕΙΔΗ (ΨΑΡΙΑ-ΛΑΧΑΝΙΚΑ) | 15221000 Pescado congelado | €92,030 |
| 4 | ΕΙΔΗ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΟΥ | 15810000 Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos | €103,540 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης για τα κρέατα (νωπά)- πουλερικά (νωπά) είναι το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε φορά μέση τιμή λιανικής πώλησης του είδους την ημέρα…
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης για τα είδη οπωρολαχανοπωλείου είναι το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε φορά μέση τιμή λιανικής πώλησης του είδους την ημέρα…
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης για τα κατεψυγμένα είδη (ψάρια, λαχανικά) είναι το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε φορά μέση τιμή λιανικής πώλησης του είδους την…
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης για τα είδη αρτοποιείου είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής.
Official publications
- TED · 00695204-2025 · 22 October 2025
- OJS · 203/2025 · 22 October 2025