Προμήθεια διαφόρων υδραυλικών υλικών συντήρησης και επισκευής εγκαταστάσεων του Δήμου (2025)»
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
- Published
- 30 December 2025
- Submission deadline
- 6 February 2026, 15:00
- Estimated value
- €96,037
- Place of performance
- EL305
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00866588-2025
- Reference
- d101efb6-d0a1-4a02-b64e-b1798e871fa5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44115200Materiales para fontanería y calefacción
Description
Διακήρυξη Ανοικτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων για την «Προμήθεια διαφόρων υδραυλικών υλικών συντήρησης και επισκευής εγκαταστάσεων του Δήμου (2025)»
Award criteria
- Price — πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00866588-2025 · 30 December 2025
- OJS · 251/2025 · 30 December 2025