Προμήθεια ατομικών εφοδίων και λοιπών ειδών για την κάλυψη των αναγκών -160- Συνοριακών Φυλάκων Ορισμένου Χρόνου στις Διευθύνσεις Αστυνομίας Ροδόπης και Καβάλας.
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ/ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ / Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
- Published
- 1 July 2025
- Submission deadline
- 5 August 2025, 14:00
- Estimated value
- €211,097
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00423730-2025
- Reference
- d41b90f0-9c57-410d-9d4e-c00ca12fb40c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 35812000Uniformes de combate
Description
Προμήθεια ατομικών εφοδίων και λοιπών ειδών για την κάλυψη των αναγκών -160- Συνοριακών Φυλάκων Ορισμένου Χρόνου στις Διευθύνσεις Αστυνομίας Ροδόπης και Καβάλας.
Lots (17)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΚΑΠΕΛΟ ΤΥΠΟΥ ΤΖΟΚΕΫ | 35812000 Uniformes de combate | €3,871 |
| 2 | ΣΤΟΛΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 8Δ | 35812000 Uniformes de combate | €23,226 |
| 3 | ΜΠΛΟΥΖΑ ΤΥΠΟΥ ΜΑΚΟ | 18331000 Camisetas | €3,613 |
| 4 | ΜΠΛΟΥΖΑ ΤΥΠΟΥ ΠΟΛΟ | 18333000 Polos | €13,935 |
| 5 | ΠΟΥΛΟΒΕΡ ΤΥΠΟΥ ΖΙΒΑΓΚΟ | 18235100 Pullovers | €19,355 |
| 6 | ΕΠΕΝΔΥΤΗΣ (ΤΖΑΚΕΤ) | 18223200 Chaquetas | €30,968 |
| 7 | ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | 18221100 Capas impermeables | €4,774 |
| 8 | ΕΠΕΝΔΥΤΗΣ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΥΠΟΥ FLY | 18223200 Chaquetas | €28,387 |
| 9 | ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΗ ΖΩΝΗ | 18425000 Cinturones | €5,161 |
| 10 | ΠΟΔΕΙΑ ΜΑΚΡΙΑ | 18315000 Medias | €9,290 |
| 11 | ΧΕΙΡΟΚΤΙΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ | 18424000 Guantes | €4,516 |
| 12 | ΠΕΡΙΛΑΙΜΙΑ (ΦΟΥΛΑΡΙΑ) | 18422000 Bufandas | €5,161 |
| 13 | ΠΕΡΙΛΑΙΜΙΑ (ΜΠΑΛΑΚΛΑΒΑ) | 18443300 Artículos de sombrerería | €5,161 |
| 14 | ΑΡΒΥΛΑ ΑΠΟ ΔΕΡΜΑ | 18830000 Calzado de protección | €28,387 |
| 15 | ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΦΟΡΗΤΟΣ ΦΑΝΟΣ | 31521320 Linternas | €6,452 |
| 16 | ΧΕΙΡΟΠΕΔΕΣ | 35230000 Esposas | €18,065 |
| 17 | ΣΦΥΡΙΚΤΡΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ | 37312500 Silbatos | €774 |
Official publications
- TED · 00423730-2025 · 1 July 2025
- OJS · 123/2025 · 1 July 2025
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ/ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ / Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
- Προμήθεια εξοπλισμού πληροφορικής για την υλοποίηση της Πράξης με τίτλο «ειδική δράση “επέκταση (roll-out) της ασφαλούς εφαρμογής SIENA για…
- Διακήρυξη 13/2026
- Προμήθεια «Πληροφοριακού Συστήματος με την ονομασία National System for Link Resolution – Form Handler»
- Διακήρυξη 8/2026
- Σύναψη συμβάσεων για την προμήθεια «απαραίτητου υλικοτεχνικού εξοπλισμού (τηλεοράσεις, πλυντήρια, ηλεκτρονικούς υπολογιστές, εκτυπωτές,…
- Προμήθεια ατομικών εφοδίων και λοιπών ειδών για την κάλυψη των αναγκών -160- Συνοριακών Φυλάκων Ορισμένου Χρόνου στις Διευθύνσεις…
- Διακήρυξη 8/2026
- Διακήρυξη 12/2025
- «Αναβάθμιση εθνικής υποδομής Schengen»
- Σύναψη συμβάσεων για την προμήθεια «απαραίτητου υλικοτεχνικού εξοπλισμού (τηλεοράσεις, πλυντήρια, ηλεκτρονικούς υπολογιστές, εκτυπωτές,…