ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΟΑΠΟΖΕΥΚΤΩΝ ΥΠΑΙΘΡΟΥ 20kV, ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΗΣ ΣΥΜΜΕΤΡΙΚΗΣ ΣΥΝΙΣΤΩΣΑΣ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΔΙΑΚΟΠΗΣ 10kA RMS min, ΜΕ ΜΟΝΑΔΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥΣ ΜΟΝΩΤΗΡΕΣ
Buyer: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- Published
- 3 January 2025
- Submission deadline
- 7 February 2025, 10:00
- Estimated value
- €3,265,650
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00002937-2025
- Reference
- 91d302ca-3f30-43eb-a476-edc00f66c7b7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31212100Disyuntores aéreos
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΟΑΠΟΖΕΥΚΤΩΝ ΥΠΑΙΘΡΟΥ 20kV, ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΗΣ ΣΥΜΜΕΤΡΙΚΗΣ ΣΥΝΙΣΤΩΣΑΣ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΔΙΑΚΟΠΗΣ 10kA RMS min, ΜΕ ΜΟΝΑΔΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥΣ ΜΟΝΩΤΗΡΕΣ
Award criteria
- Price — ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΟ ΤΕΥΧΟΣ ΤΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
Official publications
- TED · 00002937-2025 · 3 January 2025
- OJS · 2/2025 · 3 January 2025
Other tenders from ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ ΚΛΕΙΣΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΜΕ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ…
- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΦΟΡΕΩΝ ΓΙΑ ΕΝΤΑΞΗ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΑΣΦΑΛΕΙΟΑΠΟΖΕΥΚΤΩΝ ΥΠΑΙΘΡΟΥ 20kV, 10kA min, ΜΕ…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΓΕΙΩΝ ΚΙΒΩΤΙΩΝ ΖΕΥΞΗΣ ΥΠΟΓΕΙΩΝ ΚΑΛΩΔΙΩΝ Χ.Τ. ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΩΝ ΑΠΟ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ
- Καλώδια και Αγωγοί
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΓΕΙΩΝ ΚΙΒΩΤΙΩΝ ΖΕΥΞΗΣ ΥΠΟΓΕΙΩΝ ΚΑΛΩΔΙΩΝ Χ.Τ. ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΩΝ ΑΠΟ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΓΕΙΩΝ ΚΙΒΩΤΙΩΝ ΖΕΥΞΗΣ ΥΠΟΓΕΙΩΝ ΚΑΛΩΔΙΩΝ Χ.Τ. ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΩΝ ΑΠΟ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ
- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ ΚΛΕΙΣΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΜΕ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ…
- Μονοπολική Γέφυρα Συνεστραμμένου Καλωδίου Χ.Τ. διατομής 50mm2
- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΦΟΡΕΩΝ ΓΙΑ ΕΝΤΑΞΗ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΦΥΓΟΚΕΝΤΡΩΝ ΤΣΙΜΕΝΤΟΣΤΥΛΩΝ
- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΦΟΡΕΩΝ ΓΙΑ ΕΝΤΑΞΗ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΜΟΝΩΤΗΡΩΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΞΗΣ