“ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟΥ ΑΝΑΛΥΤΗ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΓΝ-ΚΥ ΝΑΞΟΥ”
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑΞΟΥ
- Published
- 16 October 2025
- Submission deadline
- 24 November 2025, 14:00
- Estimated value
- €35,000
- Place of performance
- EL422
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00681098-2025
- Reference
- 2e15c228-fe48-4fda-98c0-0fd0be8a11cf
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696200Reactivos para análisis de sangre
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ANOIXTOY ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ, ΜΕ ΤΙΤΛΟ “ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟΥ ΑΝΑΛΥΤΗ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΓΝ-ΚΥ ΝΑΞΟΥ”, ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΔΩΔΕΚΑ (12) ΜΗΝΩΝ. ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ : 35.000,00€ ΦΠΑ 6%: 2.100,00€ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΔΑΠΑΝΗ: 37.100,00€ ΤΡΟΠΟΣ ΕΚΤΕΛΕΣΗΣ: Ανοιχτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός προμήθειας με κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει τιμής
Award criteria
- Price — χαμηλότερη τιμή
Official publications
- TED · 00681098-2025 · 16 October 2025
- OJS · 199/2025 · 16 October 2025