El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Προμήθεια αναλωσίμων υλικών συντήρησης, υλικών συσκευασίας και μικροεξοπλισμού συντήρησης

Buyer: Δ/ΝΣΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΤΕΡΩΝ ΜΝΗΜΕΙΩΝ

Published
26 May 2025
Submission deadline
26 June 2025, 13:45
Estimated value
€135,000
Place of performance
EL303
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00336585-2025
Reference
1cee1cc7-b511-463e-9e3e-cd7fa7eb29ed
Official source
Official source

CPV codes

Description

Αντικείμενο των συμβάσεων των δύο τμημάτων της παρούσας Διακήρυξης είναι η προμήθεια αποθηκευτικών μονάδων και υλικών συσκευασίας για προστασία και φύλαξη για τις ανάγκες του υποέργου 3 «Προμήθεια αναλωσίμων υλικών συντήρησης, υλικών συσκευασίας και μικροεξοπλισμού συντήρησης» του έργου «Sub. 3 Συντήρηση και αποκατάσταση κινητών αντικειμένων της τέως βασιλικής οικογένειας από τα κτήρια στο Κτήμα Τατοΐου - Προετοιμασία εκθεμάτων για την έκθεση κινητών αντικειμένων της τέως βασιλικής οικογένειας από τα κτήρια στο Κτήμα Τατοΐου».

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΑ ΕΙΔΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ ΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ
ΑΘΗΝΑ, EL305
30199000 Artículos de papelería y otros artículos €82,000
2 ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΥΛΙΚΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ
ΑΘΗΝΑ, EL305
24327000 Productos químicos orgánicos diversos €12,000
3 ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ
ΑΘΗΝΑ, EL305
39300000 Equipo diverso €41,000

Award criteria

Official publications

Other tenders from Δ/ΝΣΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΤΕΡΩΝ ΜΝΗΜΕΙΩΝ