ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΔΡΑΝΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΟΙΧΤΩΝ ΧΩΡΩΝ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
- Published
- 24 September 2025
- Submission deadline
- 27 October 2025, 14:00
- Estimated value
- €300,093
- Place of performance
- ΠΕΙΡΑΙΑΣ, EL307
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00623314-2025
- Reference
- 0db875d8-fa6f-4096-a2f3-50a0a9abec77
- Official source
- Official source
CPV codes
- 14212200Agregados
- 44112300Tabiques
- 44111200Cemento
- 44113100Materiales de pavimentación
- 44111700Baldosas
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια αδρανών υλικών, τσιμεντένιων πλακών και φρεατίων και γενικά πάσης φύσεως οικοδομικών υλικών, για την εκτέλεση επισκευών, που είναι απαραίτητες για τη συντήρηση των φθορών πεζοδρομίων, πλακοστρώσεων κλπ δημοτικών κτιρίων και λοιπών κοινοχρήστων χώρων του Δήμου Πειραιά. Η προμήθεια χωρίζεται στις παρακάτω ομάδες: ΟΜΑΔΑ Α’ – ΑΔΡΑΝΗ ΥΛΙΚΑ ΟΜΑΔΑ Β’ - ΤΣΙΜΕΝΤΟ-ΣΙΔΗΡΟΣ ΟΜΑΔΑ Γ’ - ΥΛΙΚΑ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΩΝ–ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΟΜΑΔΑ Δ’ - ΠΛΑΚΙΔΙΑ ΤΟΙΧΟΥ-ΔΑΠΕΔΟΥ Αναλυτική περιγραφή του φυσικού και οικονομικού αντικειμένου της σύμβασης δίδεται στα παρατήματα I II III IV V (ΜΕΛΕΤΗ) της παρούσας διακήρυξης.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ Α’ – ΑΔΡΑΝΗ ΥΛΙΚΑ | 14212200 Agregados | €126,753 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ Β’ - ΤΣΙΜΕΝΤΟ-ΣΙΔΗΡΟΣ | 44111200 Cemento | €38,970 |
| 3 | ΟΜΑΔΑ Γ’ - ΥΛΙΚΑ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΩΝ–ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ | 44113100 Materiales de pavimentación | €94,860 |
| 4 | ΟΜΑΔΑ Δ’ - ΠΛΑΚΙΔΙΑ ΤΟΙΧΟΥ-ΔΑΠΕΔΟΥ | 44111700 Baldosas | €39,510 |
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00623314-2025 · 24 September 2025
- OJS · 183/2025 · 24 September 2025