Προμήθεια 3 οχημάτων μεταφοράς ατόμων με αναπηρία (Αμεα) για βελτίωση βασικών κοινωνικών υπηρεσιών του Δήμου Ναυπακτίας
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ
- Published
- 16 May 2025
- Estimated value
- €349,517
- Place of performance
- EL631
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00315947-2025
- Reference
- f3c806ef-a004-4cf6-af89-731ed8b6bc97
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34114400Minibuses
- 34110000Automóviles para pasajeros
Description
Προμήθεια 3 οχημάτων μεταφοράς ατόμων με αναπηρία (Αμεα) για βελτίωση βασικών κοινωνικών υπηρεσιών του Δήμου Ναυπακτίας
Award criteria
- Quality — Όπως αναφέρεται στο άρθρο 2.3 της υπ’ αριθ. 7852/10.04.2024 Διακήρυξης.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ΠΑΥΛΟΣ Ι ΚΟΝΤΕΛΗΣ ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ | €196,000 | — |
| Ι ΚΑΤΣΙΔΟΝΙΩΤΑΚΗΣ Α.Τ.Ε.Β.Ε. ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΣ ΑΤΕΒΕ | €84,682 | — |
Official publications
- TED · 00315947-2025 · 16 May 2025
- OJS · 94/2025 · 16 May 2025