Προμήθεια 3 οχημάτων μεταφοράς ατόμων με αναπηρία (Αμεα) για βελτίωση βασικών κοινωνικών υπηρεσιών του Δήμου Ναυπακτίας
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ
- Published
- 11 April 2024
- Submission deadline
- 20 May 2024, 15:00
- Estimated value
- €349,517
- Place of performance
- ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ, EL631
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00213928-2024
- Reference
- f3c806ef-a004-4cf6-af89-731ed8b6bc97
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34114400Minibuses
- 34110000Automóviles para pasajeros
Description
Προμήθεια 3 οχημάτων μεταφοράς ατόμων με αναπηρία (Αμεα) για βελτίωση βασικών κοινωνικών υπηρεσιών του Δήμου Ναυπακτίας
Award criteria
- Quality — Όπως αναφέρεται στο άρθρο 2.3 της υπ’ αριθ. 7852/10.04.2024 Διακήρυξης.
Official publications
- TED · 00213928-2024 · 11 April 2024
- OJS · 72/2024 · 11 April 2024