Πρόγραμμα περισυλλογής και διαχείρισης ή και αποτέφρωσης κάθε είδους νεκρών ζώων και κατασχεθέντων τροφίμων και λήψη δειγμάτων εγκεφαλικού ιστού από νεκρά βοοειδή και αιγοπρόβατα
Buyer: Περιφέρεια Αττικής - Δ/νση Αναπτυξιακού Προγραμματισμού
- Published
- 4 December 2025
- Submission deadline
- 9 January 2026, 14:00
- Estimated value
- €2,217,600
- Place of performance
- Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00804332-2025
- Reference
- 645d6694-6fdf-450d-b7d2-91ea710e6a79
- Official source
- Official source
CPV codes
- 85200000Servicios de veterinaria
- 77400000Servicios de parques zoológicos
- 90512000Servicios de transporte de desperdicios
- 90513000Servicios de tratamiento y eliminación de desperdicios y residuos no peligrosos
- 90513300Servicios de incineración de desperdicios
Description
Πρόγραμμα περισυλλογής και διαχείρισης ή και αποτέφρωσης κάθε είδους νεκρών ζώων και κατασχεθέντων τροφίμων και λήψη δειγμάτων εγκεφαλικού ιστού από νεκρά βοοειδή και αιγοπρόβατα
Official publications
- TED · 00804332-2025 · 4 December 2025
- OJS · 234/2025 · 4 December 2025
Other tenders from Περιφέρεια Αττικής - Δ/νση Αναπτυξιακού Προγραμματισμού
- Δημιουργία Διοικητηρίου Παρακολούθησης Έργων και Ολοκληρωμένου Πληροφοριακού Συστήματος στην Περιφέρεια Αττικής
- Πρόγραμμα περισυλλογής και διαχείρισης ή και αποτέφρωσης κάθε είδους νεκρών ζώων και κατασχεθέντων τροφίμων και λήψη δειγμάτων εγκεφαλικού…
- Δράσεις Τουριστικής Προβολής και Ανάπτυξης της Περιφέρειας Αττικής για τη χρονική περίοδο 2025 - 2026
- Πρόγραμμα περισυλλογής
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2024
- Πρόγραμμα περισυλλογής και διαχείρισης ή και αποτέφρωσης κάθε είδους νεκρών ζώων και κατασχεθέντων τροφίμων και λήψη δειγμάτων εγκεφαλικού…
- Δημιουργία Διοικητηρίου Παρακολούθησης Έργων και Ολοκληρωμένου Πληροφοριακού Συστήματος στην Περιφέρεια Αττικής
- Δράσεις Τουριστικής Προβολής και Ανάπτυξης της Περιφέρειας Αττικής για τη χρονική περίοδο 2025 - 2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2024