ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2024
Buyer: Περιφέρεια Αττικής - Δ/νση Αναπτυξιακού Προγραμματισμού
- Published
- 31 July 2024
- Submission deadline
- 14 October 2024, 12:00
- Estimated value
- €966,350
- Place of performance
- EL305
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00460016-2024
- Reference
- f26c8efe-1331-4cbe-82ec-9b3d248f9fda
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90400000Servicios de alcantarillado
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΦΡΕΑΤΙΩΝ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΠΕΑΑ
Official publications
- TED · 00460016-2024 · 31 July 2024
- OJS · 148/2024 · 31 July 2024
Other tenders from Περιφέρεια Αττικής - Δ/νση Αναπτυξιακού Προγραμματισμού
- Δημιουργία Διοικητηρίου Παρακολούθησης Έργων και Ολοκληρωμένου Πληροφοριακού Συστήματος στην Περιφέρεια Αττικής
- Πρόγραμμα περισυλλογής και διαχείρισης ή και αποτέφρωσης κάθε είδους νεκρών ζώων και κατασχεθέντων τροφίμων και λήψη δειγμάτων εγκεφαλικού…
- Δράσεις Τουριστικής Προβολής και Ανάπτυξης της Περιφέρειας Αττικής για τη χρονική περίοδο 2025 - 2026
- Πρόγραμμα περισυλλογής
- Πρόγραμμα περισυλλογής και διαχείρισης ή και αποτέφρωσης κάθε είδους νεκρών ζώων και κατασχεθέντων τροφίμων και λήψη δειγμάτων εγκεφαλικού…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2024
- Πρόγραμμα περισυλλογής και διαχείρισης ή και αποτέφρωσης κάθε είδους νεκρών ζώων και κατασχεθέντων τροφίμων και λήψη δειγμάτων εγκεφαλικού…
- Δημιουργία Διοικητηρίου Παρακολούθησης Έργων και Ολοκληρωμένου Πληροφοριακού Συστήματος στην Περιφέρεια Αττικής
- Δράσεις Τουριστικής Προβολής και Ανάπτυξης της Περιφέρειας Αττικής για τη χρονική περίοδο 2025 - 2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2024