Program praćenja stanja u slatkovodnom ribarstvu
Buyer: MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE
- Published
- 28 June 2024
- Submission deadline
- 29 July 2024, 11:00
- Estimated value
- €241,327
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00384504-2024
- Reference
- 0d4562ad-a459-4408-876d-09c7d5404359
- Official source
- Official source
CPV codes
- 77700000Servicios relacionados con la pesca
Description
Predmet javne nabave je nabava usluge „Provođenje Programa praćenja stanja u slatkovodnom ribarstvu" , a sve sukladno ovoj dokumentaciji o nabavi i detaljnom opisu predmeta nabave koji je opisan u Programu praćenja ribljeg fonda u slatkovodnom ribarstvu u 2024. godini ( Prilog I)
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Ribolovno područje Drava – Dunav | 77700000 Servicios relacionados con la pesca | €50,332 |
| 2 | Ribolovno područje Sava | 77700000 Servicios relacionados con la pesca | €50,332 |
| 3 | Ribolovno područje Kupa | 77700000 Servicios relacionados con la pesca | €50,332 |
| 4 | ribolovno područje Lika | 77700000 Servicios relacionados con la pesca | €40,000 |
| 5 | ribolovno područje Jadran | 77700000 Servicios relacionados con la pesca | €50,332 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Dodatni kriterij je rok izvršenja usluge, a koji obuhvaća rok izvršenja za uslugu „Provođenje programa praćenja stanja u slatkovodnom ribarstvu" po pojedinoj grupi. Krajnji rok za izvršenje usluga…
- Quality — Dodatni kriterij je rok izvršenja usluge, a koji obuhvaća rok izvršenja za uslugu „Provođenje programa praćenja stanja u slatkovodnom ribarstvu" po pojedinoj grupi. Krajnji rok za izvršenje usluga…
- Quality — Dodatni kriterij je rok izvršenja usluge, a koji obuhvaća rok izvršenja za uslugu „Provođenje programa praćenja stanja u slatkovodnom ribarstvu" po pojedinoj grupi. Krajnji rok za izvršenje usluga…
- Quality — Dodatni kriterij je rok izvršenja usluge, a koji obuhvaća rok izvršenja za uslugu „Provođenje programa praćenja stanja u slatkovodnom ribarstvu" po pojedinoj grupi. Krajnji rok za izvršenje usluga…
- Quality — Dodatni kriterij je rok izvršenja usluge, a koji obuhvaća rok izvršenja za uslugu „Provođenje programa praćenja stanja u slatkovodnom ribarstvu“ po pojedinoj grupi. Krajnji rok za izvršenje usluga po…
Official publications
- TED · 00384504-2024 · 28 June 2024
- OJS · 125/2024 · 28 June 2024