Prevzem, prevoz in obdelava različnih vrst nenevarnih odpadkov iz lokacije Brestanica
Buyer: INŠPEKTORAT REPUBLIKE SLOVENIJE ZA OKOLJE IN ENERGIJO
- Published
- 19 August 2024
- Submission deadline
- 30 August 2024, 08:00
- Place of performance
- SI037
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00496127-2024
- Reference
- 08761f75-2fe9-4e76-8cf9-4a31e95b45a1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90510000Eliminación y tratamiento de desperdicios
Description
Predmet javnega naročila je prevzem, prevoz in obdelava v obratu za obdelavo cca. 360,30 ton nenevarnih odpadkov, in sicer: odpadne plastike, odpadne embalaže, gradbenih odpadkov, odpadnih sodov s parafinom, avtomobilskih gum, odpadnega železa in rastlinskih odpadkov, ki nastanejo pri pripravi terena. Javno naročilo zajema pripravo terena za obdelavo odpadkov (odstranitev drevja, grmičevja ipd., ločevanja odpadkov ter prevzem, prevoz in obdelavo v zvezi s tem nastalih odpadkov), prevzem različnih vrst nenevarnih odpadkov v Brestanici in tehtanje odpadkov, prevoz odpadkov iz lokacije do obrata za obdelavo ter snovno predelavo odpadkov v obratu za obdelavo po ustreznem postopku predelave, katerega rezultat je prenehanje statusa odpadkov oziroma drug ustrezen postopek obdelave (npr. energetska obdelava, odlaganje) iz Priloge 1 oziroma 2 Uredbe o odpadkih.
Award criteria
- Price — Merilo za izbor najugodnejšega ponudnika je ekonomsko najugodnejša ponudba določena, na podlagi najnižje ponudbene cene za okvirno količino odpadkov v EUR z DDV (tj. tista, katere skupna ponudbena…
Official publications
- TED · 00496127-2024 · 19 August 2024
- OJS · 160/2024 · 19 August 2024
Other tenders from INŠPEKTORAT REPUBLIKE SLOVENIJE ZA OKOLJE IN ENERGIJO
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz lokacije Šentrupert
- Prevzem, prevoz in obdelava različnih vrst nenevarnih odpadkov iz lokacije Brestanica
- Prevzem, prevoz in obdelava različnih vrst nenevarnih odpadkov iz lokacije Brestanica
- Prevzem, prevoz in obdelava različnih vrst nenevarnih odpadkov iz lokacije Brestanica
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz lokacije Trebnje
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz lokacije Šentrupert
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz lokacije Trebnje
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz lokacij Šentrupert, Trebnje in Mihovica pri Šentjerneju – po sklopih
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz Dolenje Nemške vasi
- Storitve vzdrževanja informacijskega sistema INSPIS