Prevzem, prevoz in obdelava različnih vrst nenevarnih odpadkov iz lokacije Brestanica
Buyer: INŠPEKTORAT REPUBLIKE SLOVENIJE ZA OKOLJE IN ENERGIJO
- Published
- 26 September 2025
- Submission deadline
- 28 October 2025, 08:00
- Place of performance
- SI037
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00631518-2025
- Reference
- 7f06dc84-1fee-4862-9e23-d2717552e276
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90510000Eliminación y tratamiento de desperdicios
Description
Predmet javnega naročila je prevzem, prevoz in obdelava v obratu za obdelavo cca. 270 ton različnih vrst nenevarnih odpadkov, in sicer: - cca. 160 ton odpadne polietilenske folije, poliamida, plastike, različnih plastičnih ostankov proizvodnje s št. odpadka 07 02 13; - cca. 80 ton odpadne plastične embalaže s št. odpadka 15 01 02; - cca. 10 ton različnih plastičnih delov avtomobilov s št. odpadka 16 01 19 in - cca. 20 ton odpadnih kovin in delov mobilnih strojev s št. 20 01 40, 16 01 17 in 16 01 18. Javno naročilo zajema: (1.) prevzem odpadkov iz lokacije iz lokacije in tehtanje odpadkov na lokaciji prevzema odpadkov najbližji certificirani tehtnici; (2.) prevoz odpadkov iz lokacij do obrata/-ov za obdelavo, kjer se odpadki oddajo v obdelavo, v skladu s predpisi, ki urejajo ravnanje z odpadki; (3.) snovna obdelava odpadkov v obratu/-ih za obdelavo po ustreznem postopku obdelave, katerega rezultat je prenehanje statusa odpadkov oziroma drug ustrezen postopek končne obdelave (npr. energetska obdelava) iz Priloge 1 oziroma 2 Uredbe o odpadkih (Ur. l. RS, št. 77/22 in 113/23).
Award criteria
- Price — Ekonomsko najugodnejša ponudba, izražena v EUR z DDV za prevzem, prevoz in obdelavo vseh vrst odpadkov, ki so predmet javnega naročila.
Official publications
- TED · 00631518-2025 · 26 September 2025
- OJS · 185/2025 · 26 September 2025
Other tenders from INŠPEKTORAT REPUBLIKE SLOVENIJE ZA OKOLJE IN ENERGIJO
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz lokacije Šentrupert
- Prevzem, prevoz in obdelava različnih vrst nenevarnih odpadkov iz lokacije Brestanica
- Prevzem, prevoz in obdelava različnih vrst nenevarnih odpadkov iz lokacije Brestanica
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz lokacije Trebnje
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz lokacije Šentrupert
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz lokacije Trebnje
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz lokacij Šentrupert, Trebnje in Mihovica pri Šentjerneju – po sklopih
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz Dolenje Nemške vasi
- Storitve vzdrževanja informacijskega sistema INSPIS
- Storitve vzdrževanja informacijskega sistema INSPIS