Prevzem, prevoz in obdelava različnih vrst nenevarnih odpadkov iz lokacije Brestanica
Buyer: INŠPEKTORAT REPUBLIKE SLOVENIJE ZA OKOLJE IN ENERGIJO
- Published
- 2 August 2024
- Submission deadline
- 23 August 2024, 08:00
- Estimated value
- €327,980
- Place of performance
- SI037
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00467993-2024
- Reference
- 08761f75-2fe9-4e76-8cf9-4a31e95b45a1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90510000Eliminación y tratamiento de desperdicios
Description
Predmet javnega naročila je prevzem, prevoz in obdelava v obratu za obdelavo cca. 360 ton nenevarnih odpadkov, in sicer: - cca. 280 ton odpadne plastike s št. 07 02 13 in 20 01 39; - cca. 20 ton odpadne embalaže s št. 15 01 02, 15 01 03 in 15 01 04; - cca. 40 ton gradbenih odpadkov s št. 17 04 05, 17 06 04, 17 09 04, 17 02 01 in 17 02 03 in - cca. 20 ton odpadnega železa s št. 20 01 40. Javno naročilo zajema: - prevzem odpadkov iz parc. št. 178, 336, 338, 623/3 in 339 k. o. 1356 Stolovnik, na naslovu Stolovnik 49, 8280 Brestanica in tehtanje odpadkov; - prevoz odpadkov iz lokacije do obrata za obdelavo, kjer se oddaja v obdelavo, v skladu s predpisi, ki urejajo ravnanje z odpadki; - snovna predelava odpadkov v obratu za obdelavo po ustreznem postopku predelave, katerega rezultat je prenehanje statusa odpadkov oziroma drug ustrezen postopek obdelave (energetska obdelava, odlaganje) iz Priloge 1 oziroma 2 Uredbe o odpadkih.
Award criteria
- Price — Merilo za izbor najugodnejšega ponudnika je ekonomsko najugodnejša ponudba določena, na podlagi najnižje ponudbene cene za okvirno količino odpadkov v EUR z DDV (tj. tista, katere skupna ponudbena…
Official publications
- TED · 00467993-2024 · 2 August 2024
- OJS · 150/2024 · 2 August 2024
Other tenders from INŠPEKTORAT REPUBLIKE SLOVENIJE ZA OKOLJE IN ENERGIJO
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz lokacije Šentrupert
- Prevzem, prevoz in obdelava različnih vrst nenevarnih odpadkov iz lokacije Brestanica
- Prevzem, prevoz in obdelava različnih vrst nenevarnih odpadkov iz lokacije Brestanica
- Prevzem, prevoz in obdelava različnih vrst nenevarnih odpadkov iz lokacije Brestanica
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz lokacije Trebnje
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz lokacije Šentrupert
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz lokacije Trebnje
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz lokacij Šentrupert, Trebnje in Mihovica pri Šentjerneju – po sklopih
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz Dolenje Nemške vasi
- Storitve vzdrževanja informacijskega sistema INSPIS