Prevzem, prevoz in obdelava različnih vrst nenevarnih odpadkov iz lokacije Brestanica
Buyer: INŠPEKTORAT REPUBLIKE SLOVENIJE ZA OKOLJE IN ENERGIJO
- Published
- 26 August 2024
- Submission deadline
- 5 September 2024, 08:00
- Place of performance
- SI037
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00509406-2024
- Reference
- 08761f75-2fe9-4e76-8cf9-4a31e95b45a1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90510000Eliminación y tratamiento de desperdicios
Description
Predmet javnega naročila je prevzem, prevoz in obdelava v obratu za obdelavo cca. 360,30 ton nenevarnih odpadkov, in sicer: odpadne plastike in plastične embalaže, lesne embalaže, kovinske embalaže, gradbenih odpadkov, odpadnih sodov s parafinom, avtomobilskih gum, odpadnih kovin ter delov mobilnih strojev. Javno naročilo zajema pripravo terena za obdelavo odpadkov (odstranitev drevja, grmičevja ipd., ločevanje in tehtanje odpadkov) v Brestanici, prevoz odpadkov iz lokacije do obrata za obdelavo ter snovno predelavo odpadkov v obratu za obdelavo po ustreznem postopku predelave, katerega rezultat je prenehanje statusa odpadkov oziroma drug ustrezen postopek obdelave (npr. energetska obdelava, odlaganje) iz Priloge 1 oziroma 2 Uredbe o odpadkih.
Award criteria
- Price — Merilo za izbor najugodnejšega ponudnika je ekonomsko najugodnejša ponudba določena, na podlagi najnižje ponudbene cene za okvirno količino odpadkov v EUR z DDV (tj. tista, katere skupna ponudbena…
Official publications
- TED · 00509406-2024 · 26 August 2024
- OJS · 165/2024 · 26 August 2024
Other tenders from INŠPEKTORAT REPUBLIKE SLOVENIJE ZA OKOLJE IN ENERGIJO
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz lokacije Šentrupert
- Prevzem, prevoz in obdelava različnih vrst nenevarnih odpadkov iz lokacije Brestanica
- Prevzem, prevoz in obdelava različnih vrst nenevarnih odpadkov iz lokacije Brestanica
- Prevzem, prevoz in obdelava različnih vrst nenevarnih odpadkov iz lokacije Brestanica
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz lokacije Trebnje
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz lokacije Šentrupert
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz lokacije Trebnje
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz lokacij Šentrupert, Trebnje in Mihovica pri Šentjerneju – po sklopih
- Prevzem, prevoz in obdelava nevarnih odpadkov s št. 19 12 11* iz Dolenje Nemške vasi
- Storitve vzdrževanja informacijskega sistema INSPIS