Prenova drsališča
Buyer: OBČINA BLED
- Published
- 17 September 2024
- Submission deadline
- 30 September 2024, 10:00
- Place of performance
- SI042
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00556371-2024
- Reference
- 81bed718-a0b3-46b2-984a-b32be2bd786b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45000000Trabajos de construcción
Description
Predmetno javno naročilo vsebuje javno naročilo gradnje in javno naročilo dobave in montaže blaga. Javna naročila, katerih predmet sta dve ali več vrst različnih naročil (gradenj, storitev ali blaga), se oddajo v skladu z določbami, ki se uporabljajo za vrsto naročila, značilno za glavni predmet določenega javnega naročila, ki je gradnja. Investicija bo v letu 2024 sofinancirana s strani Ministrstva za gospodarstvo, turizem in šport na podlagi odločbe št. 4300-49/2024/1 izdane v postopku Javnega razpisa za sofinanciranje investicij v športno infrastrukturo.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Dobava in montaža opreme | 45000000 Trabajos de construcción | — |
| 2 | Gradnja | 45000000 Trabajos de construcción | — |
Award criteria
- Price — najnižja končna ponudbena vrednost
Official publications
- TED · 00556371-2024 · 17 September 2024
- OJS · 181/2024 · 17 September 2024