„ПРЕМАХВАНЕ, ПРЕМЕСТВАНЕ, МОДИФИЦИРАНЕ И ОБЕЗОПАСЯВАНЕ ЧРЕЗ ДОСТАВКА И МОНТАЖ НА ОГРАНИЧИТЕЛНИ СИСТЕМИ НА РЕПУБЛИКАНСКИТЕ ПЪТИЩА НА ТЕРИТОРИЯТА НА СТРАНАТА, СТОПАНИСВАНИ ОТ АПИ, CЪГЛACНO ЧЛ. 19, AЛ. 1, Т. 1 ОТ ЗАКОНА ЗА ПЪТИЩАТА, ПО 2 (ДВЕ) ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ“ (виж поле Описание (BT-24-Procedure))
Buyer: АГЕНЦИЯ "ПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА"
- Published
- 23 December 2024
- Submission deadline
- 3 February 2025, 23:59
- Estimated value
- 397,000,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00787041-2024
- Reference
- 7ad20beb-985c-41ce-b913-99e577d6187d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 63712200Servicios de explotación de autopistas
- 34996000Equipo de control, seguridad o señalización para carreteras
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е „ПРЕМАХВАНЕ, ПРЕМЕСТВАНЕ, МОДИФИЦИРАНЕ И ОБЕЗОПАСЯВАНЕ ЧРЕЗ ДОСТАВКА И МОНТАЖ НА ОГРАНИЧИТЕЛНИ СИСТЕМИ НА РЕПУБЛИКАНСКИТЕ ПЪТИЩА НА ТЕРИТОРИЯТА НА СТРАНАТА, СТОПАНИСВАНИ ОТ АПИ, CЪГЛACНO ЧЛ. 19, AЛ. 1, Т. 1 ОТ ЗАКОНА ЗА ПЪТИЩАТА, ПО 2 (ДВЕ) ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ: • ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 1 – ЮЖЕН ЦЕНТРАЛЕН РАЙОН, ВКЛЮЧВАЩ ОБЛАСТИ КЪРДЖАЛИ, ПАЗАРДЖИК, ПЛОВДИВ, СМОЛЯН И ХАСКОВО; • ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 2 – ЮГОЗАПАДЕН РАЙОН, ВКЛЮЧВАЩ ОБЛАСТИ БЛАГОЕВГРАД, ПЕРНИК, КЮСТЕНДИЛ И СОФИЯ“. Групирането на областите по райони и Обособени позиции № 1 и № 2 е представено в Приложение № 1.1. Дължините на републиканските пътища по райони, области (ОПУ) и класове са представени в Приложение № 2, както следва: Приложение № 2.1 - Дължини на републиканските пътища за ЮЖЕН ЦЕНТРАЛЕН РАЙОН, по области и класове: АМ, I-ви, II-ри и III-ти клас на територията на ОПУ Кърджали, Пазарджик, Пловдив, Смолян и Хасково; Приложение № 2.2 – Дължини на републиканските пътища за ЮГОЗАПАДЕН РАЙОН, по области и класове: АМ, I-ви, II-ри и III-ти клас на територията на ОПУ Благоевград, Кюстендил, Перник, София. *ВАЖНО! За Обособена позиция № 1 приблизителният обем от дейности възлиза на…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ОБЛАСТИ КЪРДЖАЛИ, ПАЗАРДЖИК, ПЛОВДИВ, СМОЛЯН И ХАСКОВО | 63712200 Servicios de explotación de autopistas | 198,500,000 лв. |
| 2 | ЮГОЗАПАДЕН РАЙОН, ВКЛЮЧВАЩ ОБЛАСТИ БЛАГОЕВГРАД, ПЕРНИК, КЮСТЕНДИЛ И СОФИЯ | 63712200 Servicios de explotación de autopistas | 198,500,000 лв. |
Award criteria
- Quality — Комплексна оценка (КО): КО=А+Б, където: *Показател А до 60 т - „ЦЕНОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ” за премахване, преместване, модифициране и обезопасяване чрез доставка и монтаж на ограничителни системи на…
- Price — Комплексна оценка (КО): КО=А+Б, където: *Показател А до 60 т - „ЦЕНОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ” за премахване, преместване, модифициране и обезопасяване чрез доставка и монтаж на ограничителни системи на…
- Quality — Комплексна оценка (КО): КО=А+Б, където: *Показател А до 60 т - „ЦЕНОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ” за премахване, преместване, модифициране и обезопасяване чрез доставка и монтаж на ограничителни системи на…
- Price — Комплексна оценка (КО): КО=А+Б, където: *Показател А до 60 т - „ЦЕНОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ” за премахване, преместване, модифициране и обезопасяване чрез доставка и монтаж на ограничителни системи на…
Official publications
- TED · 00787041-2024 · 23 December 2024
- OJS · 249/2024 · 23 December 2024