El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Prehrambeni proizvodi za 2026. god

Buyer: PSIHIJATRIJSKA BOLNICA UGLJAN

Published
23 September 2025
Submission deadline
30 October 2025, 09:00
Estimated value
€665,000
Place of performance
HR033
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00620296-2025
Reference
61971f73-a0fb-4df6-b00c-1ec65020879c
Official source
Official source

CPV codes

Description

Sklapa se ugovor o javnoj nabavi za veliku nabavu prehrambenih proizvoda, sukladno tehničkim uvjetima, troškovniku i obrascu ponude u kojem je naznačen naziv, količina te ostali uvjeti potrebni za kompletiranje ponude. Ponuditelj je dužan ponuditi i izvršiti predmetne usluge na način da ista odgovara svim tehničkim uvjetima koji su navedeni u dokumentaciji za nadmetanje.

Lots (14)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Svježe voće i povrće
HR033
15800000 Productos alimenticios diversos €140,000
2 Jaja
HR033
15800000 Productos alimenticios diversos €14,000
3 Perad
HR033
15800000 Productos alimenticios diversos €74,000
4 Svježe meso
HR033
15800000 Productos alimenticios diversos €80,000
5 Zamrznuta riba
HR033
15800000 Productos alimenticios diversos €35,000
6 Suhomesnati proizvodi
HR033
15800000 Productos alimenticios diversos €34,000
7 Prerađeno voće i povrće
HR033
15800000 Productos alimenticios diversos €24,000
8 Mlijeko i mliječni proizvodi
HR033
15800000 Productos alimenticios diversos €74,000
9 Tjestenina s jajima i specijaliteti
HR033
15800000 Productos alimenticios diversos €12,000
10 Napitci
HR033
15800000 Productos alimenticios diversos €20,000
11 Dodaci jelima
HR033
15800000 Productos alimenticios diversos €13,000
12 Mješovite namirnice
HR033
15800000 Productos alimenticios diversos €57,000
13 Kruh
HR033
15800000 Productos alimenticios diversos €69,000
14 Smrznuti proizvodi
HR033
15800000 Productos alimenticios diversos €19,000

Award criteria

Official publications