Prehrambeni proizvodi za 2025. god
- Published
- 3 October 2024
- Submission deadline
- 29 October 2024, 11:00
- Estimated value
- €730,000
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00596314-2024
- Reference
- f61219d9-be72-43ba-baff-04b89b0fa7bf
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15880000Productos alimenticios especiales
Description
Sklapa se ugovor o javnoj nabavi za veliku nabavu prehrambenih proizvoda, sukladno tehničkim uvjetima, troškovniku i obrascu ponude u kojem je naznačen naziv, količina te ostali uvjeti potrebni za kompletiranje ponude. Ponuditelj je dužan ponuditi i izvršiti predmetne usluge na način da ista odgovara svim tehničkim uvjetima koji su navedeni u dokumentaciji za nadmetanje.
Lots (14)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Svježe voće i povrće | 15880000 Productos alimenticios especiales | €150,000 |
| 2 | Jaja | 15880000 Productos alimenticios especiales | €17,000 |
| 3 | Perad | 15880000 Productos alimenticios especiales | €80,000 |
| 4 | Svježe meso | 15880000 Productos alimenticios especiales | €90,000 |
| 5 | Zamrznuta riba | 15880000 Productos alimenticios especiales | €47,000 |
| 6 | Suhomesnati proizvodi | 15880000 Productos alimenticios especiales | €40,000 |
| 7 | Prerađeno voće i povrće | 15880000 Productos alimenticios especiales | €24,000 |
| 8 | Mlijeko i mliječni proizvodi | 15880000 Productos alimenticios especiales | €80,000 |
| 9 | Tjestenina s jajima i specijaliteti | 15880000 Productos alimenticios especiales | €12,000 |
| 10 | Napitci | 15880000 Productos alimenticios especiales | €20,000 |
| 11 | Dodaci jelima | 15880000 Productos alimenticios especiales | €20,000 |
| 12 | Mješovite namirnice | 15880000 Productos alimenticios especiales | €60,000 |
| 13 | Kruh | 15880000 Productos alimenticios especiales | €68,000 |
| 14 | Smrznuti proizvodi | 15880000 Productos alimenticios especiales | €22,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Reklamacija se odnosi na rok trajanja,pakiranje (oštećena,neadekvatna ambalaža i sl.), svježinu i senzorska svojstva. Maksimalni dopušteni rok odaziva na reklamaciju robe, odnosno, isporuku nove robe…
Official publications
- TED · 00596314-2024 · 3 October 2024
- OJS · 193/2024 · 3 October 2024