Prehrambeni proizvodi
Buyer: SPECIJALNA BOLNICA ZA MEDICINSKU REHABILITACIJU KRAPINSKE TOPLICE
- Published
- 26 September 2025
- Submission deadline
- 17 October 2025, 08:00
- Estimated value
- €880,000
- Place of performance
- HR064
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00630712-2025
- Reference
- 649c8cc5-d7c5-4fc4-b021-6297edab2cee
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15800000Productos alimenticios diversos
Description
Naručitelj nabavlja prehrambene proizvode za svoje potrebe. Predmet nabave podijeljen je na 31 grupu. Sukladno članku 204. stavku 3. ZJN 2016. ponuditelji u ovom postupku javne nabave mogu dostaviti ponude za jednu i za sve grupe predmeta nabave. Ponuđena roba mora u cijelosti zadovoljiti sve tražene uvjete iz opisa predmeta nabave u Troškovniku. Isporučeni predmet nabave mora odgovarati važećim propisima u Republici Hrvatskoj.
Lots (31)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Krupica pšenična, kukuruzna, žitarice razne, soja, riža i brašno | 15800000 Productos alimenticios diversos | €15,000 |
| 2 | Dvopek, keksi i grickalice | 15800000 Productos alimenticios diversos | €1,300 |
| 3 | Kruh, peciva, mlinci, krušne mrvice | 15800000 Productos alimenticios diversos | €52,000 |
| 4 | Svježe meso- junetina | 15800000 Productos alimenticios diversos | €103,000 |
| 5 | Svježe meso- svinjetina | 15800000 Productos alimenticios diversos | €129,000 |
| 6 | Mesne prerađevine | 15800000 Productos alimenticios diversos | €36,000 |
| 7 | Juhe i dodatak jelima | 15800000 Productos alimenticios diversos | €3,700 |
| 8 | Ulje | 15800000 Productos alimenticios diversos | €18,500 |
| 9 | Sirevi razni i mliječni namazi | 15800000 Productos alimenticios diversos | €53,200 |
| 10 | Jaja | 15800000 Productos alimenticios diversos | €33,000 |
| 11 | Margarin i slično | 15800000 Productos alimenticios diversos | €17,000 |
| 12 | Šećer | 15800000 Productos alimenticios diversos | €10,000 |
| 13 | Kakao i čokolada | 15800000 Productos alimenticios diversos | €4,500 |
| 14 | Marmelade, čokoladni namazi i med | 15800000 Productos alimenticios diversos | €8,800 |
| 15 | Suho voće i orašasti plodovi | 15800000 Productos alimenticios diversos | €4,200 |
| 16 | Začini i začinska sredstva | 15800000 Productos alimenticios diversos | €5,100 |
| 17 | Prašak za pecivo, kvasac, puding | 15800000 Productos alimenticios diversos | €1,800 |
| 18 | Konzervirano povrće | 15800000 Productos alimenticios diversos | €14,000 |
| 19 | Ukiseljeno povrće | 15800000 Productos alimenticios diversos | €3,800 |
| 20 | Smrznuto povrće | 15800000 Productos alimenticios diversos | €33,000 |
| 21 | Konzervirano voće | 15800000 Productos alimenticios diversos | €10,000 |
| 22 | Mješavine za slastice i slično | 15800000 Productos alimenticios diversos | €6,000 |
| 23 | Riba smrznuta | 15800000 Productos alimenticios diversos | €28,000 |
| 24 | Tjestenina razna | 15800000 Productos alimenticios diversos | €9,500 |
| 25 | Smrznuta i svježa perad | 15800000 Productos alimenticios diversos | €72,000 |
| 26 | Prerađevine mesa peradi | 15800000 Productos alimenticios diversos | €13,000 |
| 27 | Mlijeko i mliječne prerađevine | 15800000 Productos alimenticios diversos | €70,000 |
| 28 | Svježe voće | 15800000 Productos alimenticios diversos | €15,000 |
| 29 | Svježe povrće | 15800000 Productos alimenticios diversos | €70,000 |
| 30 | Krumpir, buće i cikla | 15800000 Productos alimenticios diversos | €36,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Maksimalno dopušteno vrijeme odaziva na reklamaciju je 48 sati. Bodovi za ponuđeno kraće vrijeme rješavanja reklamacije dodjeljivat će se u skladu sa sljedećom skalom bodova: a) Odaziv u roku 18-24…
- Quality — Maksimalan dopušteni rok isporuke od pojedinačne narudžbe je 2. (drugi) dan od dana narudžbe. Bodovi za ponuđeni kraći rok isporuke dodjeljivat će se u skladu sa sljedećom skalom bodova: a) Rok…
- Quality — Uzimajući u obzir Uredbu o zelenoj javnoj nabavi, naručitelj kao drugi kriterij će bodovati ponuđene proizvode proizvedene po standardima kvalitete za hranu utvrđenim u europskim i nacionalnim…
- Quality — Naručitelj će uzeti u obzir udaljenost između mjesta proizvodnje i mjesta isporuke naručitelju. Naručitelj će bodove za ovaj kriterij dodijeliti na način da će uzeti u obzir onu značajku (…
- Quality — Naručitelj će uzeti u obzir udaljenost između mjesta proizvodnje i mjesta isporuke naručitelju. Naručitelj će bodove za ovaj kriterij dodijeliti na način da će uzeti u obzir onu značajku (…
- Quality — Naručitelj će uzeti u obzir udaljenost između mjesta proizvodnje i mjesta isporuke naručitelju. Naručitelj će bodove za ovaj kriterij dodijeliti na način da će uzeti u obzir onu značajku (…
- Quality — Naručitelj će uzeti u obzir udaljenost između mjesta proizvodnje i mjesta isporuke naručitelju. Naručitelj će bodove za ovaj kriterij dodijeliti na način da će uzeti u obzir onu značajku (…
- Quality — Naručitelj će uzeti u obzir udaljenost između mjesta proizvodnje i mjesta isporuke naručitelju. Naručitelj će bodove za ovaj kriterij dodijeliti na način da će uzeti u obzir onu značajku (…
- Quality — Naručitelj će uzeti u obzir udaljenost između mjesta proizvodnje i mjesta isporuke naručitelju. Naručitelj će bodove za ovaj kriterij dodijeliti na način da će uzeti u obzir onu značajku (…
- Quality — Naručitelj će uzeti u obzir udaljenost između mjesta proizvodnje i mjesta isporuke naručitelju. Naručitelj će bodove za ovaj kriterij dodijeliti na način da će uzeti u obzir onu značajku (…
- Quality — Naručitelj će uzeti u obzir udaljenost između mjesta proizvodnje i mjesta isporuke naručitelju. Naručitelj će bodove za ovaj kriterij dodijeliti na način da će uzeti u obzir onu značajku (…
Official publications
- TED · 00630712-2025 · 26 September 2025
- OJS · 185/2025 · 26 September 2025
Other tenders from SPECIJALNA BOLNICA ZA MEDICINSKU REHABILITACIJU KRAPINSKE TOPLICE
- Opremanje stare zgrade bolnice - nabava gotovog uredskog i funkcionalnog namještaja
- Opremanje stare zgrade bolnice - nabava ostale medicinske i nemedicinske opreme za opremanje bolničkog prostora
- Opremanje stare zgrade bolnice - nabava ostale medicinske i nemedicinske opreme za opremanje bolničkog prostora
- Opremanje stare zgrade bolnice - nabava ostale medicinske i nemedicinske opreme za opremanje bolničkog prostora- ponovljeni postupak za…
- Opremanje stare zgrade bolnice - medicinski uređaji- ponovljeni postupak za grupe 1,2,3,4,9,10
- Medicinski potrošni materijal
- Medicinski potrošni materijal
- Opremanje stare zgrade bolnice - nabava ostale medicinske i nemedicinske opreme za opremanje bolničkog prostora
- Kardiološki 4D ultrazvučni uređaj
- Opremanje stare zgrade bolnice - nabava gotovog uredskog i funkcionalnog namještaja